Geraširdė: Taylor Swift elgesys nustebino net ir kritikus

Praeityje itin dažnai vaikinus keitusi Taylor Swift - ne iš tų, kuri apie savo išsiskyrimą neatvirautų ir tyliai liūdėtų kamputyje. Priešingai - dainininkei prilipo „dainų apie išsiskyrimą“ atlikėjos etiketė, nes kiekvienam ją palikusiam vaikinui ji parašydavo po ilgesingą dainą.

Nenuostabu, kad gerbėjai kreipiasi į atlikėją prašydami patarimo, kai jiems nesiseka meilėje. Tačiau ar kuris jų bent tikėjosi, kad iš milijonus gerbėjų turinti Taylor ims ir į jų pagalbos šauksmą atsilieps? Pasirodo, Taylor savo fanų neignoruoja ir stengiasi jiems padėti: štai dvi gerbėjos, „Instagram“ pasiguodusios apie nelaimingą meilę, sulaukė Taylor Swift dėmesio.

Pirmoji - jauna mergina Hannah, savo „Instagram“ paskyroje pasiguodusi apie jausmus geram draugui, kuris turi merginą, o Hannah dėl jo kraustosi iš proto, nors supranta, kad jis ją visada laikys tik drauge. Savo komentare Hannah „pritag'ino“ ir Taylor Swift, prašydama šios pagalbos. Ir Taylor atsakė!

„Hannah. Akys, akys, akys... Tu turi pačias gražiausias ir didžiausias akis!“, - taip Taylor Swift pradėjo garsiąją savo žinutę fanei. „Gerai, o dabar pakalbėkime apie tą vaikiną. Augdami mes galvojame, kad tik ta meilė yra tikra, kuri tęsiasi visą gyvenimą. Kai tau plyšta širdis dėl išsiskyrimo, nepažįstami žmonės pirmiausiai klausia, kiek laiko judu draugavote. Lyg skausmą būtų galima pamatuoti pagal tai, kiek laiko su tuo žmogumi praleidai (arba nepraleidai). Aš manau, kad meilė be atsako yra lygiai tokia pat tikra kaip ir abipusė. Ji lygiai tokia pat jaudinanti ir skaudinanti. Nesvarbu, kas nutiks, tačiau noriu, jog atsimintum jog tai, kaip tu elgiesi, yra nesavanaudiška ir tyra. Tu myli tą žmogų todėl, kad jauti jam romantiškus jausmus, o ne todėl, kad tikiesi, jog jis tave taip pat pamils. Tu žaviesi juo be poreikio jį turėti kaip nuosavybę. Pasidžiauk, jog sugebi mylėti nesavanaudiškai. Tikiu, kad vieną dieną rasi tą, kuris tave sugebės mylėti taip, kaip myli tu“, - savo atsakymą išdėstė Taylor.

Taylor Swift
Taylor Swift
Vida Press

Maždaug po savaitės Taylor nusprendė pagelbėti dar vienai savo gerbėjai Caitlyn, kuri taip pat liejo ašaras dėl išsiskyrimo su vaikinu

„Pacituosiu vieną mėgstamiausių grupės „Paramore“ dainų: „Skaudu matyti, kad tau plyšta širdis, norėčiau, kad taip niekada nebūtų nutikę ir kad galėtume pagreitinti laiko tėkmę tam, kad skausmas būtų pamirštas.“ Mes greitai priprantame prie tam tikrų dalykų, tiesa? Nubusti ryte, kad perskaitytum mielą žinutę, eiti gulti tik pakalbėjus su juo telefonu, nušvisti, išgirdus jo vardą... Turime greitai šiuos įpročius pamiršti, kai su kažkuo išsiskiriame, ir tai nesąžininga, siaubinga, tačiau tu - nuostabi“, - rašė dainininkė.

„Laikas padės tau susitaikyti su esama situacija ir pradėti viską iš naujo, tačiau tai užtruks, o tu šį laiką elgiesi oriai, nes esi save gerbianti mergina. Tau teks susitaikyti su išsiskyrimu ir gyventi toliau, tau viskas bus tikrai gerai ir būtent tada jis galbūt įvertins, kokia nuostabi ir ypatinga esi. Tačiau nesvarbu, ar taip nutiks, noriu palinkėti, kad neskubėtum. Tiek tu, tiek aš žinom, kad nesi tik „ta mergina, kurią paliko vaikinas ir ji amžinai liūdėjo.“

Kaip vertinate garsiosios dainininkės patarimus? Galbūt jai verta keisti karjeros kryptį ir tapti profesionalia guodėja?..

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis