Bėgančių metų žymės... gražiausia pasaulio aktorė Monica Bellucci jų nebegali nuslėpti (FOTO)

Talentingoji italų aktorė, buvęs modelis ir ne kartą gražiausia pasaulio moterimi žiniasklaidos atstovų vadinta Monica Bellucci puikiai suvokia bėgančių metų esmę.

Branda suteikia didesnį pasitikėjimą savimi, atneša harmoningumą ir vidinę ramybę, tačiau paliečia išvaizdą. Tai toli gražu nedaro įtakos vidiniam Monicos pasauliui - ji ir dabar išlieka veikli, vaidybą dievinanti savo srities profesionalė, kuri iki šiol pelno apdovanojimus už vaidmenis kine. The Virna Lisi Award apdovanojimuose statulėlę už viso gyvenimo nuopelnus kine gavusi aktorė dėkojo ištikimiausiems savo fanams ir pripažino, jog kinas jos širdyje visuomet užims didelę vietą.

Nepakartojamoji Monica net nemano slėpti bėgančių metų žymių - vakarui aktorė pasirinko baltais taškeliais puoštą juodą suknelę, kuri atidengė aktorės kaklą.

Monica Bellucci
Monica Bellucci
Vida Press

Kaip žinia, kaklas ir rankos - kūno dalys, kuriuose senėjimo požymiai pastebimi pirmiausia. Kaklo oda plona, tad jos būkle reikia pradėti rūpinti jau gana ankstyvame amžiuje. Vis dėlto prieš laiko galią kovoti negali nei paprastos moterys, nei pasaulinio garso įžymybės. Gerbėjai pastebėjo laiko paženklintą Monicos kaklą, tačiau kodėl aktorė turėtų jį maskuoti? Tiesa ta, jog bėgant metams Monicai teko keisti stilių, mat gilių iškirpčių mėgėjos įvaizdis tapo brandesnis bei moteriškesnis. Kaip bebūtų, daugelis vis dar negali susitaikyti su faktu, jog Monicos žavesį keičia laikas, todėl kai kuriems pamatyti tokias aktorės nuotraukas prilygsta lengvam šokui.

Susitaikyti su bėgančiais metais, priimti save tokią, kokia esi ir įvertinti bėgančių metų naudą - štai kokia yra kiekvienos kadaise gražiausios tituluotos brandžios moters užduotis. Regis, Monica su ja kuo puikiausiai susidoroja!

Monica Bellucci
Monica Bellucci
Vida Press

Monica Bellucci
Monica Bellucci
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis