Po muštynių skandalo - sukrečiantis žygdarbis

Pastaruoju metu Justinas Bieberis išgyvena ne patį ramiausią laikotarpį: paparacų akiratin pateko jo ir aktoriaus Orlando Bloomo nesutarimai Ibizoje, kurie įvyko dėl nemandagių Justino komentarų apie buvusią O.Bloomo žmoną manekenę Mirandą Kerr.

Po incidento ryškiausios žvaigždės, net tokios kaip aktorius Leonardo Dicaprio stojo kolegos Orlando Bloomo pusėn, o Justinui Bieberiui teliko bandymai savo poelgį užglaistyti.

Tačiau, panašu, kad pasaulis pagaliau gali ir pasidžiaugti Justinu. Na, ne juo pačiu, o jo kūryba. Pasirodo, hitu tapusi daina „Baby“ išgelbėjo žmogaus gyvybę, kai jį užpuolė lokys!

Rusijoje žvejoti susiruošęs 42 metų Igoris Vorožbitsinas atvykęs į žvejybos vietą pasistatė automobilį ir žygiavo link vandens, kai pajuto ant jo nugaros nukritusį didžiulį svorį. Jį užpuolė suaugęs rudasis lokys, paprastai šie gyvūnai pasiekia iki 600 kg svorį ir jų nugalėti negali bet plėšrieji Sibiro tigrai.

Vida Press

Igoris galvojo, kad jam atėjo galas, kai tą akimirką suskambo jo mobilusis telefonas. Igorio anūkė, norėdama pajuokauti, į senelio telefoną įrašė Justino Bieberio dainą „Baby“ ir nustatė ją kaip skambučio melodiją. Muziką išgirdęs lokys išsigando ir pabėgo atgal į mišką.

Igorio susidūrimas su meška pasibaigė keliomis žaizdomis bei mėlynėmis ant kūno ir veido. „Negalėjau patikėti, kad man taip pasisekė, kai išgirdau telefono skambutį“, - kalbėjo nelaimingo atsitikimo išvengęs žvejys.

Pasirodo, ne tik Justino Bieberio kritikai, bet ir rudieji lokiai nemėgsta atlikėjo muzikos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis