Gėda: Selena Gomez pateko į apsinuoginimo skandalą

Selenos Gomez skandalai neapleidžia: po gimtadienio, praleisto su, kaip spėjama, nauju vaikinu ir manekene Cara Delevingne, Selena sulaukia klausimų, ar visgi išvaizdusis vaikinas nebuvo priedanga ir ar ji neužmezgė romano su Cara...

Tačiau tai – tik „gėlytės“, palyginus su tuo, kas dainininkei nutiko šią savaitę. Internete žaibiškai pasklido „N-18“ pažymėtos nuotraukos, kuriose įamžinta krūtinę apnuoginusi mergina, kuri, spėjama, yra Selena Gomez. Nuotraukas paviešinęs blogeris teigia, kad tai – Selena, sutampa ne tik nuotraukose matomų lūpų forma, plaukai, tačiau net ir apgamai ant kaklo ir krūtinės.

Selenos Gomez atstovai iškart paneigė, kad tai – atlikėjos nuotraukos, jie tikina, kad nuotraukose esanti mergina – tiesiog itin panaši į dainininkę.

Vida Press

Tačiau nuotraukas paviešinęs „Tumblr“ vartotojas yra kitos nuomonės. Jis ne tik teigia, kad tai tikros Selenos nuotraukos, tačiau jis įsitikinęs, kad jas „netyčia“ paviešino pati dainininkė! „Žinoma, kad Selena Gomez apsimes, jog yra šokiruota, kad kažkas „nulaužė“ jos telefoną ir paviešino privačias nuotraukas. Taip ji elgsis todėl, kad niekam nekiltų minčių, jog šis skandalas – „gudrus“ dainininkės atstovų veiksmas norint padidinti susidomėjimą dainininke“, - komentavo blogeris.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis