„GJan“ pristato pirmą lietuvišką dainą „Paskui tave“

„Paskui tave“ – toks pirmosios lietuviškos GJan dainos pavadinimas. Gausiems dainininkės gerbėjams tai - labai ilgai lauktas įvykis.

Iki šiol vien angliškai kūrusi viena talentingiausių Lietuvos dainininkių, prisipažįsta, kad kurti ir dainuoti lietuviškai, jai – tikras iššūkis. „Tai skamba nesuprantamai, nes juk aš esu lietuvė, todėl kurti gimtąja kalba neturėtų būti sudėtinga. Pati sau iki šiol negaliu atsakyti į klausimą, kodėl dainų žodžiai taip aiškiai dėliojasi angliškai, o lietuviškai – niekada nebuvo paprasta. Kiek pabandydavau – nebūdavau patenkinta. Tos dainos taip ir liko stalčiuje“, – sako GJan.

Dainininkė neslepia, kad prašymus dainuoti lietuviškai girdėjo nuo pat pirmų dainų pasirodymo internete. „Mintis sukurti lietuvišką dainą niekada neapleido, o ypač sustiprėjo, kai apie tai užklausiau savo paskyrose internete ir sulaukiau milžiniško palaikymo. Tai tikrai įkvėpė ir štai jūsų dėmesiui – pirmoji daina“, – sako GJan.

„Paskui tave“ - apie tobulo Aš, svajonės siekimą, nenutrūkstamą ryšį, kuris skatina bėgti tikslo link. Dainos vizualizaciją jau galima išvysti „Youtube“, „Spotify“, „iTunes“ bei kitose muzikos platformose (kol kas tik klausytojams prisijungiantiems iš Lietuvos).

Kviečiame išgirsti GJan dainą čia:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis