Geri genai: aktorės Audrey Hepburn anūkė – tikra močiutės kopija(FOTO)

Tikriausiai nerastumėme merginos, nežinančios legendinio filmo „Breakfast At Tiffany's“. Būtent šis vaidmuo pavertė aktorę Audrey Hepburn tikra stiliaus ir mados ikona, jos įvaizdis kopijuojamas iki šių dienų. Nors aktorė Anapilin iškeliavo 1993 metais, tačiau, panašu, kad atsirado kam ją, na, bent jau išvaizda, pakeisti.

Audrey Hepburn vyriausiojo sūnaus Sean'o dukra 20-metė Emma Ferrer – lyg iš akies traukta močiutė. Mergina pozavo garsiam mados leidiniui „Harper's Bazaar“, kurio fotosesijoje įkūnijo močiutės laikų damą.

Fotosesijos nuotraukas rasite čia

Tiesa, „gyvai“ Emma močiutės taip ir neišvydo, ji mirė likus metams iki vaikaitės gimimo. Tačiau, pasak Emmos tėvo, ji iš močiutės paveldėjo ne tik išvaizdą, bet ir humoro jausmą bei emocingumą. Todėl garsiosios aktorės vaikaitė stengiasi priprasti prie ją užplūdusio dėmesio, nes pastaruoju metu Emmą vis dažniau prilygina Audrey Hepburn.

Tiesa, anūkė pripažįsta, kad nėra mačiusi visų močiutės filmų. „Kai žiūrėjau „Breakfast At Tiffany's“, mėgavausi juo lyg bet kuri kita jauna mergina [...] Kai buvau maža, negalėjau suprasti, kad Audrey Hepburn buvo legendinė aktorė. Man ji visuomet buvo šeimos narys“, – pasakojo Emma Ferrer.

O jums ar panaši vaikaitė į garsiąją močiutę? Pasidalinkite nuomonėmis komentaruose!


Audrey Hepburn. AOP nuotrauka

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis