Naujausiame SKAMP klipe – ryškūs Lietuvos jaunimo atstovai(VIDEO)

Karta, kuriai suteiktas žodis. Jie neša žinią, nes turi, ką pasakyti. Jais tiki. Naujasis SKAMP video su gyvu pasirodymu būtent apie juos. „This Generation“. Jie šiandienos akys, veidai ir dvasia.

„Dabar jūs tiesos ir laisvės saugotojai. Maištautojai, neprisitaikėliai, vilties kurstytojai. Išlaisvinkit savo svajas, fantazijas ir supergalias. Mes tikim jumis. Mes jūsų balsas. Mes dainuojam ir šnekam jūsų žodžiais. Ateikit pas mus – kartu galim šnekėti garsiau,” – tokiu manifestu naują dainą pristatė grupės SKAMP nariai.

„This Generation“ – naujas SKAMP singlas, pasakojantis apie tuos, kurie mąsto kitaip ir neleidžia sau lipti ant galvos, tuos, kurie priešinasi sistemai, nepriima brukamos nenaudingos informacijos, nepasiduota propagandai. „Mūsų laikais buvo norima visus padaryti tokiais pačiais, nuobodžiais ir neišsiskiriančiais. Ši karta, nusikratė grandinių, apjungdama laisvę ir galimybes, eina dideliais žingsniais į pasaulį, kuriame mes visi susitinkam,“ – sakė grupė.

Kartu su daina SKAMP pristato video klipą, kuriame blizgučiai, beisbolo lazdos, lietučiai 0 neskoninga apskritai, bet susiliejus į vieną visumą atrodė, kad taip ir turi viskas būti. 90-ųjų dvasia dvelkiantis „This Generation“ klipas su išraiškingais tipažais (tiesiogine to žodžio prasme surinktais iš „Facebook'o“), kaip akis draskančios merginos su beisbolo lazdom, neadekvačiai liesas boksininkas bei tas vaikinas, kurį sutiksi kiekvienoje mokykloje, ir tas, grafičiais dailinantis mokyklos sienas, pasirodo po neilgos pertraukos po paskutinio SKAMP klipo, tik šį kart jau ne tik režisuotas Marlos Singer, bet ir jos pačios filmuotas.

Naujasis video jūsų vertinimui. Patiks - gerai, nepatiks - turbūt dar geriau.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis