10 žymių karštuolių, kuriuos verta sekti „Instagram“(FOTO)

Šiandien atsidurti šalia mylimos įžymybės – kaip niekad paprasta. Na, ne visai „gyvai“, tačiau virtualiai priartėti prie savo dievaičio gali per keletą sekundžių. Daugelis įžymybių dalinasi savo gyvenimo akimirkomis su savo „Instagram“ gerbėjais, kurių dažna žvaigždė turi ne vieną milijoną.

Todėl jei nori, kad tavo dieną praskaidrintų pačių gražiausių garsių vaikinų nuotraukos tavo išmaniajame, tuojau pat skubėk sekti šį karštuolių dešimtuką:

1. Anselas Elgortas

Filmo „The Fault In Our Stars“ žvaigždė kasdien su gerbėjais dalinasi savo nuotykiais, filmavimo užkulisių akimirkomis ir niekuomet neužmiršta padėkoti už palaikymą bei gražius žodžius.

2. Tyleris Posey'is

„Teen Wolf“ žvaigždės „Instagram“ srautas – mėgstamiausi jo patiekalai, riedlentės, motociklai ir naujos tatuiruotėms. Niekas jo „saldžiu berniuku“ nedrįstų pavadinti!

3. Austinas Mahone

Justino Bieberio įpėdiniu dažnai vadinamas dainininkas įamžina savo darbo bei laisvalaikio akimirkas. O kur dar fotosesijų užkulisiai...

4. Zacas Efronas

Kadangi dainininkas asmeninės „Instagram“ paskyros neturi, tenka tenkintis oficialia jo atstovų prižiūrima paskyra. Tačiau ir čia gerų kadrų netrūksta!

5. Patrickas Schwarzeneggeris

Stipruolio Arnoldo Schwarzenerggerio sūnus Patrikas dėl puikios išvaizdos netruko tapti fotosesijų modeliu. Savo „Instagram“ paskyroje vaikinas dalinasi kadrais iš savo vaikystės, vakarėlių vaizdais ir juokingomis akimirkomis. Ir, žinoma, nevengia pademonstruoti treniruotėse ištobulinto kūno.

6. Tuen Simonas Pham

Ką, manėte lietuvaičio šiame sąraše nerasite? Tuen Simonas Pham – vis dar vienas geriausiai žinomų Lietuvos modelių. Jį verta sekt vien dėl sporto motyvacijos – Tuen Simono pasiekimai sporto salėje įkvepia!

7. Ianas Hardingas

Nori patekti į „Pretty Little Liars“ užkulisius? Tuomet skubėk sekti aktorių Ianą Hardingą, nes jis už viską labiau mėgsta dalintis kadrais iš serialo filmavimo užkulisių.

8. Edas Westwickas

Nors „Gossip Girl“ seniai baigėsi, tačiau Chucko Basso grožis tikrai neišblėso!

9. Harry Stylesas

Nors gerbėjos ir norėtų, tačiau savo „Instagram“ paskyroje „One Direction“ narys Harry Stylesas „selfie“ nuotraukomis nesišvaisto. Tačiau jo paskyroje tikrai netrūksta juokingų kadrų.

10. Ianas Somerhalderis

„The Vampire Diaries“ fanės nepraleidžia nė vieno garsiojo vampyro „selfie“!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis