Abejonės sklaidosi vis sparčiau: Iglė Bernotaitytė šiltus jausmus puoselėja žinomam vaikinui (FOTO)

Oi, kaip mums patinka naujai susikūrusių porų skleidžiami nuoširdūs jausmai, ypač pavasario sezonu! O dar kelionėse... Regis, X faktoriaus nugalėtoja, PANELĖS viršelio mergina Iglė Bernotaitytė jausmų atlikėjui Tadui Juodsnukiui slėpti neketina ir drąsiai demonstruoja romantiškos kelionės Italijoje nuotrupas socialiniame tinkle.

Į nuostabiu grožiu išsiskiriantį Bario miestą išskridę jaunuoliai smagiai leidžia laiką drauge ir linksmina savo sekėjus dalindamiesi komiškais vaizdo įrašais. Saulė, šiluma, įspūdinga architektūra, gardus itališkas maistas - ko daugiau reikia įsimintinoms atostogoms? Žinoma, puikaus žmogaus šalia. Iglės gerbėjai bei socialinės medijos sekėjai iš pradžių spekuliavo, jog Tadas gali būti Iglės draugas, o ne vaikinas, su kuriuo mergina nusprendė praleisti atostogų dienas.

Vis dėlto abejones išsklaidė nuotrauka, kurioje Iglę sportiškasis Tadas švelniai bučiuoja. Vargu, ar taip pozuotų tik draugai, tiesa? Tadas - toli gražu ne svetimas dėmesiui, scenai ar interneto pasauliui, mat yra žinomas atlikėjas ir turi nemenką sekėjų armiją Instagram platformoje.

Nors šiuo metu Iglė ir Tadas atostogauja bei gandų apie naujai susikūrusią porą nepatvirtina, ko gero, dvejonių jau nebeliko, todėl grįžę į gimtą šalį jaunuoliai patvirtins tiesą apie savo romantišką draugystę.

#lovely #sunday 🖤 @iglute

A post shared by Tadas Juodsnukis (@tadasjuodsnukis) on Apr 8, 2018 at 3:21am PDT

Primename, jog paskutinysis žiniasklaidai žinomas Iglės vaikinas buvo radijo laidų vedėjas Ignas Lelys, su kuriuo mergina santykius nutraukė praėjusiais metais. Iki šiol, kiek buvo žinoma, Iglė buvo vieniša.

But here I’m Next to you

A post shared by iglė (@iglute) on Apr 9, 2018 at 8:18am PDT

☀️ sunny saturday afternoon in Italy ☀️ @tadasjuodsnukis

A post shared by iglė (@iglute) on Apr 7, 2018 at 8:18am PDT

#aprilfools

A post shared by iglė (@iglute) on Apr 1, 2018 at 3:03pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis