Meilė baigėsi: vienu metu išsiskyrė 3 jaunosios Holivudo poros(FOTO)

Panašu, kad meilei  pramogų pasaulyje – ne pats tinkamiausias metas. Šią savaitę apie skyrybas paskelbė jau trečia garsenybių pora!

Ir ne, nebuvo tik vasaros romanų suvesti įsimylėjėliai, šios poros, nors ir labai jaunos, tačiau kartu buvo ilgą laiką, tačiau jų meilė šią savaitę baigėsi.

Sarah Hyland ir Mattas Prokopas

Serialo „Modern Family“ ir filmo „Vampire Academy“ žvaigždė aktorė Sarah Hyland nutraukė net penkerius metus trukusią draugystę su „Disney“ kanalo žvaigžde aktoriumi Mattu Prokopu. Teigiama, kad noras skirtis buvo abipusis, tačiau tai įvyko ne dėl neištkimybės.


Sarah Hyland ir Mattas Prokopas. AOP nuotrauka


Bella Thorne ir Tristanas Klieras

Po dviejų metų draugystės išsiskyrė aktorės Bellos Thorne ir jos vaikino Tristano Kliero keliai. Nors porelė dar liepos mėnesį kartu rodėsi renginiuose, panašu, jog jų draugystei – galas. Apie tai Bella atskleidė savo „Twitter“ paskyroje, o į vieno iš gerbėjų paguodžiančią žinutę „Vieną dieną tu surasi savo princą“, Bella atsakė: „[Princą] Arba atvirumą“. Matyt, dėl nuoširdumo trūkumo šie santykiai ir nutrūko...


Bella Thorne ir Tristanas Klieras. AOP nuotrauka


Anselas Elgortas ir Violetta Komyshan

Nuo mokyklos laikų draugavę filmų „The Fault In Our Stars“ bei „Divergent“ aktorius Anselas Elgortas bei balerina Violetta Komyshan išsiskyrė. Dar birželį kartu mados savaitėse lankęsi jaunuoliai nutraukė santykius dėl intensyvaus Anselo darbo grafiko. Jaunasis aktorius vienu metu filmuojasi keliuose filmuose ir kuria muziką, todėl sunku rasti laiko mylimajai. Teigiama, kad skyrybos įvyko abipusiu noru. Anselo fanės netruko „užtvindyti“ socialinių tinklų žinutėmis, jog yra pasiruošusios tapti naujosiomis Anselo mylimosiomis. Ką gi, jis tikrai turės iš ko pasirinkti, juk turi milijonus gerbėjų!


Anselas Elgortas ir Violetta Komyshan. AOP nuotrauka

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis