Dėl apvalių formų kritikuojama Demi Lovato: gailiuosi figūrai išsvaistyto laiko(FOTO)

Demi Lovato – išskirtinė įžymybė, neslepianti nuo savo gerbėjų net ir skaudžiausių gyvenimo įvykių. Ji nebandė paneigti fakto, kad jai teko gydytis priklausomybę nuo kvaišalų ir valgymo sutrikimus.

Nuo nelaimių užkluptos dainininkės gerbėjai nenusisuko, priešingai, savo atvirumu ji užsitarnavo jų pagarbą ir sulaukė dar didesnio populiarumo.

Demi iki šiol išliko itin atvira. Mergina neslepia, kad ilgą laiką kovojo su antsvoriu, ir kiek daug kritikos sulaukė dėl savo figūros. Praėjusį sekmadienį dainininkė dalyvavo MTV televizijos VMA apdovanojimuose, kur stebėtojus nustebino savo itin atvira mados namų „Lanvin“ raudona suknele.

Demi Lovato
Demi Lovato
Vida Press

Apdaras išryškino dainininkės figūrą (beje, dėl neseniai pamėgtų treniruočių akivaizdžiai sulieknėjusią), o gili iškirptė ir skeltukams kritikams pasirodė kiek per atvira. Tačiau labiausiai jiems užkliuvo tai, kad Demi, neturėdama manekeniškos figūros, drįsta rengtis itin atvirais apdarais.

Kaip atlikėja reagavo į kritiką? O gi geriausiu savo ginklu – atvirumu. Savo „Facebook“ paskyroje atlikėja pasidalino nuotraukų koliažu, kuriame galime matyti visus jos VMA apdovanojimų įvaizdžius nuo 2008 metų.


Demi Lovato VMA apdovanojimų ceremonijose. AOP nuotraukos

„Žiūrint į šią nuotrauką jaučiu sumišusias emocijas. Atsimenu dieną, kai vilkėjau suknelę, įamžintą pirmoje nuotraukoje. Atsimenu, kad prašiau [stilistų], kad man duotų figūrą formuojančius apatinius, nes norėjau paslėpti savo pilvą, jaučiausi sunki ir stora. Dabar žiūrint į šią nuotrauką matau išsišovusius dubens kaulus... Kaip liūdna, kad iššvaisčiau tiek daug metų nerimaudama dėl savo kūno, kai galėjau tiesiog gyventi laimingą ir sveiką gyvenimą, tokį, kokį gyvenu dabar. Tai tik įrodo, kaip įsitikinimai priverčia susikurti klaidingą nuomonę. Džiugu, kad žiūrint į šių metų ceremonijos nuotrauką galiu ne tik jaustis dėkinga savo gerbėjams, draugams ir šeimai už palaikymą bei meilę, bet kartu jaustis... graži,“ – „Facebook“ žinutėje rašė atlikėja.

Šiandien, kai valgymo sutrikimais merginos suserga vis jaunesniame amžiuje, labai svarbu, kad egzistuotų tokie pavyzdžiai kaip Demi Lovato, kurie įrodo, kad standartus atitinkančios išvaizdos kaina gali būti per didelė, ir kad figūra toli gražu negarantuoja laimės, sėkmės, o tuo labiau – meilės. Demi ragina savo fanus mylėti save tokius, kokie jie yra, jai, kad ir po ilgų metų gydymosi, tai pavyko!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis