Sparčiai populiarėjanti aktorė: vos „netapau“ vampyre

Galit patikėti, kad 25-erių metų australė aktorė Emily Browning vos netapo pagrindine „Twilight“ filmų heroje? Būtent jos, o ne filmuose išgarsėjusios Kristen Stewart, vaidmeniui atlikti norėjo garsiosios vampyrų istorijos autorė Stephanie Meyer.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Tai kas gi nutiko, kad šiandien Kristen Stewart vardą žino daugelis, o Emily tik skinasi kelią į populiarumą? Pasirodo, nujausdama, kad šie filmai taps itin populiariais, o jų aktorius visi stebės lyg pro padidinamąjį stiklą, australė Bellos Swan vaidmens atsisakė. Ir nė minutę to nesigailėjo!

Emily Browning
Emily Browning
AP/Scanpix

„Jeigu būčiau sutikusi vaidinti, o vėliau būčiau sulaukusi tiek daug dėmesio, kiek sulaukė šių filmų aktoriai, manau, vaidybą apskritai būčiau metusi“, – viename interviu kalbėjo aktorė. „Nemanau, kad bučiau ištvėrusi“.

Šiuo metu naujausią savo filmą „God Help The Girl“ pristatanti Emily pripažino, kad žvaigždės gyvenimas – ne jai. „Galit įsivaizduoti, kad jus fotografuos kiekviename žingsnyje? Jau vien filmo pristatymo metu matant žmones, laukiančius prie tavo viešbučio ir norinčius nusifotografuoti, mane apima panika. O kas būtų, jei toks gyvenimas lauktų kiekvieną dieną?“, – apie populiarumo kainą kalbėjo australė.

Naujausiame savo filme Emily įkūnija merginą, kurią kamuoja emocinės problemos, nuo kurių ji stengiasi pabėgti rašydama dainas. Ilgainiui tai tampa jos pagrindine veikla ir ji nusprendžia, kad jai reikia grupės, su kuria galėtų savo kūrybos dainas atlikti. Likimas ją suveda su „teisingais“ žmonėmis, tačiau ar užteks jai drąsos įgyvendinti svajones?..

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis