18-metė Kardashian klano jaunėlė – būsima erotinio filmo žvaigždė?

Pastaruoju metu Kendall Jenner itin sekasi – ji po truputį įsitvirtina modelių pasaulyje, demonstruoja žymiausių dizainerių kurtus drabužius ir dalyvauja prašmatniausiose fotosesijoje.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Jau ne vienerius metus apsupta kamerų gyvenanti Kendall (Kardashian šeimos kasdienybė rodoma realybės šou „Keeping Up With KArdashians“) visiškai nebijo objektyvų ir puikiai jaučiasi tiek prieš fotoaparatus, tiek ir prieš filmavimo kameras.

Panašu, kad jau greitai jai teks išbandyti savo jėgas ne tik televizijoje, bet ir kine. Pasirodė žinia, kad antrosios skandalingojo kitais metais pasirodysiančio filmo „50 Shades Of Grey“ dalies kūrėjai derasi su Kendall dėl jos vaidmens šioje juostoje. Tiesa, mergina neatliktų pagrindinės herojės vaidmens, o gautų vieną iš mažiau svarbių rolių.

Vida Press

Kol kas šalys tik derasi, tačiau teigiama, jog derybos einasi sklandžiai ir tikėtina, kad išvysime Kendall antrojoje trilogijos dalyje „50 Shades Darker“. Tačiau ar nebus Kendall dėl vaidmens erotiniame filme prilyginta savo skandalingajai seseriai Kim, kuri išgarsėjo po sekso juostos skandalo? Juk pradėti karjerą kine nuo erotinio filmo – tikrai pikantiška biografijos detalė...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis