Žvaigždžių liga? Ariana Grande kritikuojama dėl susireikšminimo

Niekad nedrįstų prieštarauti, kad Ariana Grande – viena populiariausių atlikėjų. Milijonus gerbėjų visame pasaulyje turinti dainininkė žavi juos savo unikaliu balso tembru, originaliu stiliumi ir „lėlytės“ išvaizda. Tačiau, panašu, kad visgi Ariana turi ir kitą, šiek tiek „sužvaigždėjusią“ charakterio pusę.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Su atlikėja akis į akį susidūręs fotografas Chrisas Pavlichas atskleidė, kad realybėje Ariana – toli gražu nėra miela mergaitė, kokia ją laiko fanai. Po pasirodymo Australijoje surengtoje spaudos konferencijoje fotografuoti Arianą turėjusiam fotografui teko patirti, ką reiškia tikra žvaigždžių liga.

Spaudos konferencijoje buvusiems žurnalistams ir fotografams buvo pažadėta, kad atlikėja skirs jiems savo laiko pabendravimui, jei jie griežtai laikykis šių taisyklių:

Negalima klausti Arianos Grande apie:

jos santykius su vaikinais ir asmeninį gyvenimą;
Mariah Carey;
karjerą televizijos seriale „Sam&Cat“;
bendrus projektus su Justinu Bieberiu;
jos senelio mirtį.

Fotografuoti Arianą galima tik kai ji yra atsukusi kairiąją veido pusę bei tik naudojant blykstes.

Ariana Grande
Ariana Grande
Vida Press

Chrisas Pavlichas teigia, kad vos Ariana tikrino kiekvieną kadrą ir liepdavo iškart ištrinti tuos, kurie jai nepatiko, o po kelių minučių pareiškė, kad nori persirengti ir nuėjo į savo kambarį viešbutyje. Praėjus 20 minučių dainininkės atstovai paprašė fotografo ištrinti visas nuotraukas, o jam nusitikus bandė sulaikyti jį nuo išvykimo iš spaudos konferencijos vietos.

Ariana pas žurnalistus ir fotografus taip ir nebegrįžo bei atšaukė visus interviu tą dieną.

Pati atlikėja šį įvykį neigia: „Vienas fotografas užpyko ant manęs, nes aš norėjau persirengti savo palaidinę. Tačiau aš pažadėjau sugrįžti, o kai grįžau, jo jau nebebuvo. Tuomet jis ir paskelbė visus tuos melagingus dalykus apie mane, tačiau tai – netiesa!“, – pasakojo atlikėja.

O kaip manot jūs, galėjo atlikėja „sužvaigždėti“? Pasidalinkite nuomone komentaruose!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis