Auksinio jaunimo atstovė: už figūrą esu dėkinga toli gražu ne sportui(FOTO)

Tikriausiai sunkiai surastume žmogų, kuris nebūtų girdėjęs legendinės grupės „The Rolling Stones“ muzikos. Šios grupės lyderis Mickas Jaggeris – skandalinga asmenybė, kurio „sąskaitoje“ – dvi santuokos ir 7 vaikai su keturiomis moterimis.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Būtent antrojoje santuokoje su manekene Jerry Hall Mickas ir susilaukė šiandien mados pasaulyje gerai žinomos Georgios May Jagger (22 m.). Įspūdingos išvaizdos šviesiaplaukė ne kartą demonstravo tokių garsių mados namų kaip „Versace“, „Chanel“, „Miu Miu“ ir „Vivienne Westwood“ drabužius, buvo kosmetikos kompanijos „Rimmel“ veidas.

Georgia May Jagger
Georgia May Jagger
Vida Press

Daugelis Georgios gerbėjų trokšta sužinoti, kaip jai pavyksta visuomet atrodyti puikiai, nesvarbu, žygiuoja ji podiumu ar užsimiegojusi lauko kavinėje geria rytinę kavą. Manote, ji kasdien valandų valandas skiria išvaizdos gerinimui? Toli gražu ne!

Georgia May Jagger
Georgia May Jagger
Vida Press

Manekenė atskleidžia, kad už savo išvaizdą turėtų būti dėkinga tik geriems genams, o ne alinančioms dietoms ar intensyvioms treniruotėms. „Tikrai nesu ta, kuri atsikelia 6 ryto kupina energijos. Dėl kelionių esu nuolat pavargusi ir tiesiog nebeturiu jėgų eiti į sporto salę“, – atviravo Georgia.

Georgia May Jagger
Georgia May Jagger
Vida Press

Stiliaus ikona dažnai tituluojamos Jerry Hall užauginta Georgia neslepia, kad iki šiol žavisi mamos talentu puoštis ir nevengia „pasiskolinti“ jos apdarų. „Mano mama dažnai mėgsta atnaujinti garderobą ir atsikratyti senų apdarų, o aš – tikra kaupikė. Dažnai tenka „gelbėti“ mamos drabužius, kuriuos ji ruošiasi išmesti“, – apie savo stiliaus paslaptis kalbėjo manekenė.

Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis