Raumeningą vilnietį vaikinai kviečia susitikti, kad paspaustų ranką(FOTO)

Bicepsai, tricepsai, pilvo presas ir kiti raumenys. Tai turinys, kuriuo savo sekėjus kasdien apdovanoja Holivudiškai skambančiu slapyvardžiu Edvinas Lee prisistatantis vilnietis Edvinas Šapolovas (24m.). Merginos trokšta jo, vaikinai nori paspausti ranką ir gauti patarimų.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

ON-LINE HITAS – nauja rubrika, kurioje kalbinam internete populiarius žmones

Apie save: „Šiuo metu studijuoju paskutiniame 4 kurse, marketingą ir vadybą, Vilniaus Verslo Kolegijoje. Merginos neturiu, ir esu laisvas, jau metus“.

Kodėl verta sekti. Vienareikšmiškai – tai auksinio atspalvio raumeningas Edvino kūnas nuotraukose. Arba tekstai apie užsispyrimą, rezultatų sekimą ir panašiai.
Pasisako Edvinas: „Savo postuose dažnai paliečiu įvairias šiuolaikines temas, problemas, pastebėjimus, susijusius ne tik su sportu. Daug žmonių yra rašę man žinutes, kad vien tik nori mane turėt drauguose, nes esu motyvacija jiems. Esu atviras, manau tai žavi žmones. Atvirumas socialiniuose tinkluose pavojingas dalykas, tačiau, nebijau jo“.

Šiuo metu seka: 1235 žmonės.

Edvinas Šapolovas
Edvinas Šapolovas
Asmeninio archyvo nuotr.

Nuo ko viskas prasidėjo: „Viskas prasidėjo nuo to, kad nuo mokyklos laikų visada buvau lieknas vaikinas. Visada žavėjausi fitnesu, ir norėjau, turėti bent kažkiek raumenų. Kartais jausdavausi nejaukiai šalia merginos, nes atrodžiau „bobiškai“. Jos ranka būdavo vos ne kaip mano. Studijuodamas pirmame kurse, per pertrauką vienas vaikinas ėjo koridoriumi į mano puse, aš į jį žiūrėjau, ir mintyse sau pasakiau: „Viskas, nuo šiandien einu i sporto salę“. Tai buvo 2009 metų gruodį. Nuo to laiko ir nesustojau! Daug žmonių yra man sakę, kad iš profilio atrodau arogantiškas, „pasikėlęs“, tačiau pabendravę realiai jie visiškai pakeičia nuomonė, į teigiamą pusę. Nežiūriu į save kaip i narcizą“.

Edvinas Šapolovas
Edvinas Šapolovas
Asmeninio archyvo nuotr.

Kaip iš „sekėjo“ tapti „draugu“. „Priimu žmones, kuriuos realiai pažįstu, dar tuos žmones, kurie įdomūs savo profiliu, sportininkus, taip pat žmones, kurie prašo patarimų. Nemėgstu pakvietimų iš žmonių, kurių anketos neaiškios, be nuotraukų, kuriuose toleruojamos narkotinės medžiagos, smurtas ir patyčios iš kitų žmonių“.

Edvinas Šapolovas
Edvinas Šapolovas
Asmeninio archyvo nuotr.

Kartais jis „užblokuoja“... „Iš lietuvių tarpo teko blokuoti keletą žmonių, kurie piktybiškai siūlė darbą per „webcamerą“. Teko blokuot ir keletą užsieniečių, nes nemažai turiu jų tarpe iš sekėjų, kurie rašydavo įvairius pasiūlymus dirbti užsienio klubuose. Ir tai buvo „spaminama“.

Kas ateina į pašto dėžutę? „Pagyrimai iš jaunučių merginų ir vyresnių damų. Taip pat labai daug žinučių gaunu iš vaikinų, kurie prašo patarimų sporto temomis, klausimais nuo ko pradėt, kaip maitintis ir panašiai. Keletą žinučių teko gauti su pasiūlymais erotiškoms fotosesijoms. Vienas vaikinas, pamenu buvo parašęs, kad norėtų susitikti su manim, kad tiesiog paspausti ranką, tą žinutę gerai pamenu iki šiol, nes nustebino. Didžiausią komplimentą savo adresu gavau visai nesenai, iš žmogaus, kuris šiuo metu gyvena ne Lietuvoje, ir jau du metus rašo savo eilėraščių knygą, kurią žada išleisti šią žiemą. Į knygelę jis pasiūlė įdėti kelis mano motyvacinius straipsnius ir postus, kuriuos rašiau iš savo gyvenimo. Tai be galo sužavėjo mane“.


Edvinas Šapolovas
Edvinas Šapolovas
Asmeninio archyvo nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis