Gražiausių plaukų Lietuvoje savininkė atskleidė plaukų priežiūros paslaptis(FOTO)

Kuri mergina nenorėtų turėti vešlių ir sveikų plaukų? O kas Lietuvoje turi gražiausius plaukus? Žvaigždės? Milijonierių žmonos? Pasirodo – ne, gražiausių plaukų titulą iškovojo birštonietė Evelina Stanionytė (19 m.).

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Mergina dalyvavo kompanijos „Schwarzkopf“ rengtame „Mis Palette“ konkurse, kur buvo renkamas plaukų dažų  veidas.

Visą vasarą „Facebook“ vartotojai rinko gražiausių plaukų savininkes. Iš 296 merginų, kurios pateikė paraiškas dalyvauti konkurse, publika ir komisija išrinko geriausiųjų dešimtuką. Šios merginoms dalyvavo išskirtinėje fotosesijoje, kurios metu bandė įrodyti, jog yra vertos laimėti pagrindinį konkurso prizą – tapti prekės ženklo „Palette“ veidu.

Evelina Stanionytė
Evelina Stanionytė
Organizatorių nuotr.

„Mis Palette“ tapusi Evelina Stanionytė dalyvauti fotosesijose pradėjo būdama 14 metų. Pradžioje tai buvo daugiau laisvalaikio užsiėmimas, tačiau laikui bėgant mergina pradėjo pozuoti ir profesionaliose fotosesijose. Evelina teigia, jog jos sėkmės paslaptis – begalinis noras nugalėti ir atkaklumas. Į konkursą ji atėjo su tikslu nugalėti. „Juk blogas tas karys, kuris nenori tapti generolu. Niekada nenustokite kovoti dėl savo svajonių ir nepraraskite optimizmo, net jei kartais tai atrodo labai sunku“,- sakė konkurso nugalėtoja E. Stanionytė.


Sauliaus Krušnos nuotr.

Per apdovanojimų ceremoniją kandidates taip pat vertino ir kompetentinga komisija, kurią sudarė fotografė Jurga Anusauskienė, šokėjas Deividas Butkus bei mados namų „Cantas“ dizaineris Egidijus Sidaras. Pasak komisijos, kasdien rūpintis savo išvaizda ir niekada nepamiršti šypsotis privalu kiekvienai merginai. „Niekada nepozuokite, būkite savimi ir negailėkite savo šypsenos. Už galutinį fotosesijos rezultatą visuomet bus atsakingas fotografas, ne modelis. O nefotogeniškų žmonių nebūna“,- konkurse dalyvavusioms merginoms patarė J. Anusaukienė.

O kokiomis plaukų priežiūros paslaptimis galėtų pasidalinti gražiausių plaukų Lietuvoje savininkė?

„Nors konkurse buvo renkamas plaukų dažų veidas, tačiau, žinoma, gražūs plaukai yra labai svarbu atstovaujant plaukų prekinį ženklą“, – po konkurso kalbėjo Evelina. „Atskleisiu gal ne paslaptis, bet tiesiog kiekvienai merginai elementarius plaukų priežiūros būdus. Naudoju natūralius plaukų šampūnus, tokius, kurie stiprina plaukus, taip pat kaskart naudoju kondicionierių. Nepamirštu ir plaukų kaukių, stengiuosi nedžiovinti plaukų džiovintuvu, nedeginti jų, o jeigu jau sugalvoju džiovinti, naudoju priemones, kurios saugo nuo karščio“, – pasakojo Evelina. „Manau, kad būtina reguliariai plaukus kirpti, aš savuosius trumpinu maždaug kas du mėnesius.(O ar dažai plaukus?)Ne, esu porą kartų keitusi plaukų spalvą, bet dabar – esu natūrali“.


Gerdos Gramauskaitės nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis