Per naktį su 31 mergina patirtus nuotykius paviešinęs studentas: nesu paleistuvis(VIDEO)

Kaip manote, kada tinkamiausias laikas pirmajam bučiniui? Per pirmąjį pasimatymą? O gal reikėtų palaukti savaitę? Mėnesį? Ar priešingai – pirmiausiai pasibučiuoti, o tik tuomet pabendrauti?

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

22 metų britas studentas Jamesas Heseltine'as su draugais nusprendęs pasilinksminti naktiniame klube tapo internetine bučiavimosi sensacija: vaikinas per vieną naktį sugebėjo pabučiuoti 31 merginą ir vieną vaikiną bei pasidalinti bučinių nuotraukomis programėle „Snapchat“.

Atskleidęs, kad po bučinių maratono namo visgi grįžo vienas, Jamesas tikino, kad po 15 bučinio tiesiog „pametė skaičių“.

Iš nuotraukų, kuriomis tą naktį pasidalino Jamesas, „YouTube“ buvo sukurtas montažas, kurį peržiūrėjo tūkstančiai internautų. Dėl savo nuotykių Jamesas sulaukė ir ne itin teigiamų komentarų, vienas žiūrovas pabrėžė, kad jis elgiasi su merginomis lyg jos būtų žemės plotai, kuriuos reikia užkariauti.

„Kai kurios merginos nuotraukose – tiesiog mano draugės, mes tik linksminomės“, – tikino Jamesas. „Nesuprantu, kodėl tai turėtų ką nors šokiruoti. Nesu paleistuvis, buvau priblokštas, kiek daug merginų „pasirašė“.

Pasirodo, jau Jamesas – toli ne pirmasis nusprendęs savo bučinių maratonu pasidalinti socialiniame tinkle. Sparčiai populiarėja jaunimo pamėgtas žaidimas „Snap Snog“, kurio esmė – per vieną naktį pabučiuoti kuo daugiau asmenų ir savo „pasiekimais“ pasidalinti „Snapchat“. Deja, dažniausiai bučiuojamieji net nenutuokia, kad jų nuotraukos bus paviešintos...

Jameso nuotykius gali pamatyti čia

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis