Gimtadienio proga Iglė įteikė netikėtą dovaną gerbėjams: naują dainą ir muzikinį klipą. Įvertink!

X faktoriaus“ laimėtoja Iglė šiandien švenčia aštuonioliktą gimtadienį ir pristato naujausią savo dainą ir vaizdo klipą „Kas bus toliau“.

„Dainos pavadinimas būtent per 18-tą gimtadienį skamba tikrai simboliškai. Turbūt tai klausimas, kurį sau užduoda kiekvienas pilnamečiu tapęs žmogus. Bet daina ir jos klipas yra ne apie esminius gyvenimo klausimus, o apie meilę. Kuri dažnai užklumpa netikėtai ir kartais gali šiek tiek išgąsdinti“, – sako Iglė.


Paklausta, ar sau jau atsakė į klausimą „kas bus toliau?“, Iglė juokiasi. „Šis klausimas labai aštriai iškildavo, kai tik laimėjau „X faktorių“. Mane nuolat lydėjo nuomonės: „čia jos 15 minučių šlovės“, “ televizinių konkursų laimėtojai jokios karjeros nepadaro“, „įdomu, ar sulauksime nors vienos jos dainos“. Tai iš tiesų vertė jaustis nejaukiai. Vakarais sėdėdavau prie lango ir svarstydavau: o kas toliau? Aš noriu dainuoti, bet ar man pavyks? Ar atsiras žmonių, kurie patikės, kad galiu?“ – prisimena Iglė.


Dabar viena jauniausių Lietuvos scenos žvaigždžių gali drąsiai sakyti, kad jai jau pavyko. Pirmoji Iglės daina „Leisk bandyt“ sulaukė tiesiog triuškinančio populiarumo. „Youtube“ ji peržiūrėta 4,5 milijono karto. Iglė tikisi, kad gausiems jos gerbėjams patiks ir antroji daina bei jos vaizdo klipas. „Nauja daina tikrai skiriasi nuo „Leisk bandyt“. Tiek savo tema, tiek muzikiniu skambesiu. Ir jos vaizdo klipas visai kitoks. Tačiau man labai artimas. Norėjau nufilmuoti klipą apie mokyklą, kol dar pati joje mokausi“, – sako Marijampolėje dvyliktą klasę baigianti dainininkė.

Vaizdo klipą išvysti gali čia:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis