Iš kuklumo nemirs: žvaigždės „įvaldė“ klastingą įprotį

„Pykstu ant savęs už laiką, prašvaistytą bandant išsirinkti batelius iš savo 300 porų kolekcijos“, „Nesusišukavau plaukų, vilkiu sportinėmis kelnėmis, o vaikinai man gatvėje signalizuoja, gal gana?!“ – esi girdėjusi į šias panašių frazių? Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad jų autorius bando pasiguosti, nors iš tiktųjų gudriai giriasi.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

„Humblebrag“ – taip populiariai vadinama savybė pasigirti taip, kad niekas iškart nesuprastų, jog ne guodiesi, o puikuojiesi. Naujausias „Humblebrag“ pavyzdys įžymybių pasaulyje – aktorė Keira Knightley, pareiškusi, kad jos grožis kartais trukdo gauti naujus vaidmenis.

„Žinoma, kad esu gavusi vaidmenis vien už išvaizdą. Tačiau ne kartą praradau vaidmenį todėl, kad buvau jam per graži“ – kalbėjo aktorė. Iš pradžių norėtųsi taip kalbantį žmogų paguosti, tačiau po kuria laiko supranti, jog tai – pagyrūniškumas!


Keira Knightley. AOP nuotrauka.

Tačiau neskubėkite teisti Keiros, ši britų aktorė – toli gražu ne vienintelė, sugebanti meistriškai valdyti „Humblebrag“ meną. Žvaigždės savo socialinių tinklų paskyras tiesiog užtvindo „kukliais“ pareiškimas.

„Negaliu patikėti, kad esu COSMOPOLITAN viršelyje!“, – vėliau pažymėjusi, kad jai – tai įprasta, savo „Twitter“ paskyroje rašė realybės šou žvaigždė Khloe Kardashian“.


Khloe Kardashian. AOP nuotrauka.

„Jau dešimtmetį esu žymi, tačiau vis dar sutrinku, kai mane atpažįsta gatvėje. Tikriausiai esu drovi“, – kuklinosi(?) Emma Watson.


Emma Watson. AOP nuotrauka

„Oro uoste fotografų blykstės mane tiek išblaškė, kad net nuvažiavau ne tuo eskalatoriumi“ – kelionės „vargais“ guodėsi dainininkas Joe Jonas.


Joe Jonas. AOP nuotrauka.

„Fanai mus tiesiog apsupo oro uoste. Tikriausiai jie manė, kad mes – Justinas Bieberis“, – kalbėjo grupės „Maroon 5“ lyderis Adamas Levine'as.


Adamas Levine'as. AOP nuotrauka.

„Džiaugiuosi gavęs daugiausiai „Grammy“ nominacijų, tačiau mane nervina, kad apdovanojimų ceremonijos dažniausiai būna... nelogiškos“, – kalbėjo Kanye Westas.


Kanye West'as. AOP nuotrauka.

Susidūrei su socialiniuose tinkluose sparčiai populiarėjančiu „Humblebrag“? Pasidalink komentaruose!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis