Gyvenimo našta – stebinantis panašumas į skandalistę Kim Kardashian(FOTO)

Milijonai merginų visame pasaulyje svajoja, kad taptų bent truputį panašesnės į išvaizdžias įžymybes. Tačiau atsiranda ir tokių, kurios išvaizda prilygsta žvaigždėms tiek, kad net paparacai neatpažįsta, ar gatve žygiuoja įžymybė, ar tiesiog jos antrininkė.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Manot, kad būti panašiai į vieną garsiausių pasaulio merginų yra didžiausia laimė? Pasirodo, ne. Amerikietė manekenė Milana Aslana tikina, kad jos panašumas į skandalingąją realybės šou žvaigždę Kim Kardashian atnešė jai tik bėdas. Manekenė tikina, kad prarado daugybę darbo pasiūlymų vien todėl, kad atrodo kaip Kim Kardashian.

Milana mano, kad Kim Kardashian neturi jokių talentų, ir ji nenori būti lyginama su garsiąja skandaliste. „Mano vaikinas vairuoja mašiną, panašią į Kim turimą, todėl jei paparacai pamato mane lipančią į šį automobily rankose laikant dizainerių butikų krepšelius, o mano nosį puošia dideli akiniai nuo saulės – nenuostabu, kad jie neatskiria, jog tai – ne Kim Kardashian“, – apie savo panašumą į garsiąją manekenę kalbėjo Milana.

Loading

My face is ready for tonight! mua @karolinshabani

View on Instagram

Nors Milana ir nenori būti panaši į Kim Kardashian, tačiau mergina pripažįsta, jog ją ir realybės šou žvaigždę sieja daugybė gyvenimiškų panašumų. Abiejų merginų tėvai turi armėniškų šaknų, jos abi užaugo turtingose šeimose ir pasirinko turtingus vyrus: Kim yra ištekėjusi už reperio Kanye Westo, o Milanos mylimasis – naftos magnatas.

„Žmonės manęs klausia, ar aš pasidariau plastines operacijas, kad būčiau kuo panašesnė į Kim. Jokių operacijų aš nesidariau, noriu būti panaši tik į save!“, – kalbėjo Kim Kardashian antrininkė.


@milana_aslani instagram.com ir @kimkardashian instagram.com nuotraukos.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis