Auksinės Lietuvos mergaitės: pamačius tokius kadrus daugelis ima pavydėti (FOTO)

Lietuvoje vis labiau šąlant daugelis mintimis nusikelia į ten, kur šilta, jauku ir gera. Deja, praėjusi vasara puikiais orais nedžiugino, todėl mėgstantys puikuotis įdegiu neturėjo šanso pasilepinti intensyviais ir dažnais saulės spinduliais.

Šaunu, jog šiandieninis pasaulis suteikia galimybę vos per keletą valandų pasiekti kitą šalį ir nuo žvarbuko bent trumpam pabėgti į šiluma alsuojantį kurortą. Garsiausios lietuvaitės, dievinančios keliones, Instagram paskyroje dažnai viešina nuotraukas, kuriose matyti saulės nubučiuota oda, žydras vandenynas ir nuostabūs gamtos vaizdai. Šypsenų iš veido nepaleidžiančios merginos mėgaujasi buvimu saulėtuose kraštuose ir kaupiasi darbams, kurie laukia Lietuvoje.

Iš tiesų, atostogos šiltuose kraštuose vienas iš geriausių būdų atsipalaiduoti ir pamiršti visus rūpesčius. Puikias figūras turinčios jaunosios damos neketina jų slėpti po paplūdimio tunikomis, todėl į keliones vežasi stilingus maudymosi kostiumėlius ir kitus atostogų atributus, tokius kaip patogios, bet madingos basutės ar akiniai nuo saulės.

Tokie vaizdai - tikra atgaiva kiekvieno akiai. Žinoma, netrūksta ir tų, kurie slapčia pavydi nuo šaltuko kurortuose besislepiančioms merginoms, tačiau, deja, pavyduolių išvengti beveik neįmanoma. Mes savo ruožtu džiaugiamės už darbščias, talentingas ir be galo žavias merginas, kurių fotografijos praskaidrina niūrias dienas. Pasižvalgykite:

💁🏼🙆🙅🤦‍♀️

A post shared by Saulyna Menulyna (@menulyna) on Sep 7, 2017 at 7:08am PDT

😄

A post shared by Saulyna Menulyna (@menulyna) on Sep 8, 2017 at 3:10am PDT

Rio girl 🌊 #ballantinesbrasil #riodejaneiro #brasil #inlove #onlygoodvibes #karolinameschino

A post shared by KAROLINA MESCHINO🇮🇹🇱🇹 (@karolinameschino) on Nov 16, 2017 at 2:45am PST

Skiing with boots on a stone 😌 so talented 👏🏼 #Australia #bondi #bondibeach #sydney #loveit #missit #travel #traveler #traveling #sunny #beach #summer #tbt #instadaily #swimsuit #travelphotography

A post shared by Greta Dre🦄 (@gretadreko) on Jan 9, 2017 at 5:25am PST

Dreamer 💫

A post shared by Gabriele Gzimailaite (@gabrielegz) on Oct 17, 2017 at 4:51am PDT

🦋

A post shared by JUSTÉ (@justestarinskaite) on Oct 16, 2017 at 7:05am PDT

Rožinis gyvenimas! Toks gražus ir tuo pačiu, žinau, toks trapus. Mėgaujuosi tokiomis akimikomis tarsi jos būtų paskutinės. Stengiuosi paskęsti toje minutėje, kad ji tęstūsi ilgiau. Ir nepamiršti padėkoti. #nofilter #santamonica #travelgirls

A post shared by Justina Gafaro (@justinagafaro) on Sep 26, 2017 at 9:14pm PDT

#mykonos #holidays #greece #girlstrip

A post shared by Monika Más (@monikakz_) on Jul 15, 2017 at 5:45am PDT

🐋

A post shared by Aistė Kabašinskaitė (@aistekabasinskaite) on Aug 24, 2017 at 11:30am PDT

🍋🍋🍋

A post shared by Aistė Kabašinskaitė (@aistekabasinskaite) on Aug 24, 2017 at 9:21am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis