Prisibaliavojo: Harry Stylesas po vakarėlio įamžintas nepavydėtinoje padėtyje(FOTO)

Įžymybės negali nė akimirkai atsipalaiduoti: juk bet kada iš už krūmo gali išlįsti paparacai! Tačiau juk ir žvaigždės nori atsipūsti, atsipalaiduoti ir bent vieną vakarą pamiršti, kad milijonai akylai seka jų gyvenimą.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Šiuo metu Los Andžele viešintis „One Direction“ narys nusprendė atsipalaiduoti ir kartu su kraštiete dainininke Lily Allen praleisti vakarą naktiniame klube. Prie įėjimo žvaigždės tykoję paparacai įamžino, kaip dainininkas palieka klubą padedamas savo asmens sargybinio.


Harry Stylesas. AOP nuotrauka

Tačiau tai, ką jie įamžino kitą dieną po vakarėlio, nustebino net ir visko mačiusius. Paparacams pavyko susekti, kur savo automobiliu važiuos Harry, ir, vos jam greitkelyje sustabdžius automobilį, ėmė akylai stebėti, kas žvaigždei nutiko. Pasirodo, Harry sustabdė automobilį, kad išlipęs galėtų... pavemti. Būtent tokioje būsenoje paparacai dainininką sustojusį prie judraus greitkelio ir įamžino.


Harry Stylesas. AOP nuotrauka

Neaišku, ar atlikėjas vakarėlyje padaugino alkoholio, nes pagal JAV galiojančios įstatymus jis šioje šalyje vartoti svaigiųjų gėrimų dar negali (21-eri jam sukaks kitų metų vasario 1 dieną), o gal vaikinui tiesiog pasidarė bloga dėl karšto Los Andželo oro.

Paparacų nuotraukas rasi čia.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis