Už centus pirktas makiažas padavėją pavertė milijoniere(FOTO)

Jei esi bent kartą „YouTube“ ieškojusi makiažo pamokėlių, tavo akis tikrai užkliuvo už bene sėkmingiausios „YouTube“ grožio vlogerės Michelle Phan. Daugiau nei 7 milijonus sekėjų turinti grožio guru savo hobį išbandyti skirtingus makiažus pavertė milijoniniu verslu, kurio centre – sėkmingas „YouTube“ kanalas bei vardinė kosmetikos linija EM.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Rubrika IT GIRLS: merginos, kurios turi ką pasakyti!

Tačiau Michelle kelias į sėkmę buvo ilgas ir vingiuotas. 27 metų mergina gimė vietnamiečių išeivių šeimoje. Į JAV emigravusi ir sūnaus bei dukros susilaukusi Phan šeima gyveno itin vargingai, o jos tėvas paskutinius pinigus mėgo tiesiog pralošti. Dėl nuolatinio pinigų stygiaus šeimai nuolat teko ieškoti gyvenamosios vietos už mažesnę nuomos kainą, o vieną dieną šeimos tėvas tiesiog išėjo iš namų ir negrįžo ištisą dešimtmetį.


SIPA/Scanpix nuotrauka

Vienai su vaikais likusiai Michelle mamai vos sekėsi sudurti galą su galu, ji grožio salone dirbo manikiūrininke. Nors išėjus sutuoktiniui Michelle mama buvo sugniuždyta, jai atsitiesti padėjo naujas vyras. Moteris susituokė antrą kartą, susilaukė dar vienos dukters, bet naujasis vyras pasirodė esantis labai pavydus ir valdingas, todėl mamai su trimis vaikais teko nuo jo bėgti.


Norėdama padėti mamai, Michelle pradėjo dirbti padavėja būdama 17 metų. Šeima vos išgalėjo susimokėti nuomą, neturėjo jokių baldų, busimoji grožio guru miegojo ant grindų, o savo drabužius laikė pintinėje, nes spintos tiesiog neišgalėjo įsigyti.

Loading

Spent 12 hours in the city and already out! Peace NY! Gonna fly back to Cali Cali Cali to see my Kitty Kitty Kitty. Happy Friday lovers! #redlipsaresexy #dontchuforget

View on Instagram

Tačiau nors visuomet gyveno vargingai ir teko nuo jaunumės dirbti, Michelle niekuomet neapleido mokslų, nors mokykloje vaikai ją ir užgauliojo, ji buvo viena iš nedaugelio toje mokykloje besimokiusių azijiečių. Kadangi draugų neturėjo, augdama Michelle visą laisvą laiką skyrė knygoms ir piešimui, mergaitė tiesiog užsidarydavo savo kambaryje ir sąsiuvinyje piešdavo superherojus.


SIPA/Scanpix nuotrauka

Meniškos prigimties Michelle be vargo įstojo į Floridoje esantį meno koledžą, tačiau šį džiaugsmą temdė nerimas, iš kur šeima gaus 12000 dolerių, reikalingų sumokėti už pirmąjį mokslų semestrą. Michelle giminės surinko pinigų, kurie iš tikrųjų buvo skirti šeimos baldams pirkti, tačiau jos mama nusprendė pinigus paskirti gabios dukros studijoms. „Prisiekiau, kad jai tuos pinigus kaip nors grąžinsiu. Žinoma, nesitikėjau, kad tai padaryti man padės „YouTube“, – viename interviu pasakojo grožio vlogerė.

2007-aisiais Michelle „YouTube“ karjera prasidėjo nuo kompiuterio. Universitete studentams buvo duoti „MacBook Pro“ kompiuteriai, o pirmas darbas, kurį jį gavus atliko Michelle, buvo trumpos makiažo pamokėlės nufilmavimas. Mergina pasidalino savo įrašu „YouTube“, o po savaitės užsukusi į savo paskyrą pamatė, jog jos klipą peržiūrėjo daugiau nei 40000 vartotojų. „Supratau, kad žmonėms būtent to ir reikia. Pradžioje tai tebuvo hobis: kūriau skirtingus įvaizdžius naudodama pigią kosmetiką, makiažo krepšelio pagrindą sudarė priemonės vos už 75 centus“, – apie karjeros pradžią pasakojo Michelle.

Loading

Sparkling tonight at the @Streamys and rocking some @g.rockla. You can watch along live: www.youtube.com/FAWNinc

View on Instagram

Kanalui išpopuliarėjus mergina suprato, kad talpindama jame reklamą galės uždirbti tiek pat, kiek dirbdama padavėja. „Kai pasakiau savo viršininkui, kad metu darbą dėl „YouTube“, jis manė, kad išprotėjau. Tai mane privertė tik dar labiau stengtis dėl savo veiklos“, – drąsų sprendimą paaiškino Michelle.

Michelle kantriai filmavo naujus klipus: viename jų ji galėjo įsikūnyti į Lady Gagą, kitame mokė merginas, kaip tinkamai maskuoti spuogus ar optiškai padidinti akis. Praėjus keleriems metams ir nufilmavus 200 makiažo pamokėlių, 2012 metais Michelle gavo pasiūlymą iš „Google“ už 1 milijoną dolerių nufilmuoti 20 valandų su grožiu susijusios vaizdo medžiagos. „Negalėjau patikėti, kad jie pasirinko mane, o ne kokį nors profesionalų grožio specialistą. Mane, kuri filmavo save miegamajame! Paskambinau mamai, kuri tuo metu kažkam darbe darė pedikiūrą, ir liepiau jai tuojau pat mesti darbą, nes pagaliau turėjome užtektinai pinigų“,– savo sėkme negalėjo patikėti Michelle.

Tačiau tikroji laimės valanda Michelle atėjo, kai kompanija „L'Oreal“ pasiūlė sukurti jai savo vardinės kosmetikos liniją. Taip gimė EM, vietnamiečių kalba reiškianti „mažają seserį“ arba „mieląją“. EM pagrindą sudarė vadinamosios „Gyvenimo paletės“, kuriose pagal temą (gyvenimas, karjera, vakarėlis, paplūdimys ir t.t.) kiekviena mergina galėjo rasti savo makiažui tinkamiausius atspalvius. 2013 pristatyta kosmetikos linija EM Michelle atnešė daugiau nei 1 milijoną dolerių pelno.

Šių metų rugpjūčio mėnesį Michelle pristatė knygą pavadinimu „Make Up Your Life“, kurioje ji pasakoja apie savo gyvenimą, dalinasi grožio paslaptimis, rašo apie stilių ir gvildena gyvenimiškas problemas.

Šiuo metu Michelle kuria naujus produktus savo kosmetikos linijai, filmuoja makiažo pamokėles, daug keliauja ir gyvena su savo metais jaunesniu vaikinu šveicarų modeliu Dominique'u Capraro.


SIPA/Scanpix nuotrauka

Daugiau dėmesio vertų IT GIRLS – jau kitą savaitę!

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis