Kauno taisyklės: vidutinėms merginoms perka dešrainius, o gražuolėms – kebabus(FOTO)

Kaunas – išskirtinis Lietuvos miestas, ne kartą įrodyta. O gražiausiu šio miesto devyniolikamečiu vadinamas Audrius Janonis, tai dar kartą patvirtino. Specialiai Panele.lt jis parengė 10 punktų apie savo miestą.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

ON-LINE HITAS – nauja rubrika, kurioje kalbinam internete populiarius žmones

Kuo jis populiarus? Kai prieš keletą savaičių šis gražuoliukas užlipo ant „Lietuvos balso“ scenos jam atsisuko visi komisijos nariai ir ėmė girti. Kai jo pasirodymą televizininkai įkėlė į „YouTube“ šis akimirksniu tapo populiariausiu to šou vaizdeliu internete šį sezoną.

Sekėjų „Facebook'e“: 1296 (daugiausia merginos iš Kauno)

Pasirodymas „Lietuvos balse“ peržiūrėtas 26262 kartų

Apie save. „Esu kilęs iš rimčiausio Kauno rajono – centro. Mokiausi rimčiausioje Centro gimnazijoje, kurioje berniukai virsta tikrais vyrais. Aišku prieš tai turi pereiti labai daug išbandymų, kad įrodytum savo vyriškumą ir gautum tai liudijantį atestatą. Bet manau mano mokykla nelabai skiriasi nuo kitų Lietuvos mokyklų. Visur vyrauja tas pats „bachūro kultas“.

10 punktų apie Kauną:

1. Du mėgstamiausi Kauno rajonai ir kodėl?

Neabejotinai – Centras ir Senamiestis. Kituose rajonuose be „razborų“ nėra ir ką veikti... Na nebent nori pasivažinėti kalnais ir įdubom. Pagrindinė Centro gatvė, labai gaila, šiek tiek merdi, bet Senamiestis atsigavęs ir tai tikrai priverčia pakeisti nuomonę, kad Kaune nėra ką veikti.

2. Du nemėgstamiausi Kauno rajonai ir kodėl?

Šančiai ir Slabotkė. Kartą vienas narkomanas Šančiuose norėjo atimti iš manęs „Nokia 6100“... Net nežinau, kiek būtų gavęs pardavęs jį? Dvacoką, ne daugiau. O Slabotkėj šiaip faini bachūrai – ėjo vieną kartą draugai ir kratė vienas kitą tazeriu.

3. Kuo kaunietės geresnės už kitų miestų merginas?

Apskritai, mano nuomone, kaunietės yra gražiausios merginos Lietuvoje, jei kalbame ne apie soliariumines „šluotas“, kai veido spalva susilieja su žeme. Be to, pažįstu daug kauniečių merginų, kurios siekia tapti ne tik grožio, bet ir proto pavyzdžiu prieš kitas merginas. Užtai dedu didelį pliusą joms.

4. Ko sau negali leisti tikras Kauno bachūras?

Tikras Kauno bachūras per savo gyvenimą privalo padaryti tris dalykus: bent kartą apsilankyti bare „Žemyn upe“, pasodinti kokį erelį į savo vietą ir užauginti sūnų, kuris taps bachūru.

5. Kokį didžiausią kliedesį apie Kauną esi girdėjęs?

Esu girdėjęs nuomonių, kad Kaunas – provincija, o jame realiai nėra ką veikti. Jei esi neįdomus ir nesugalvoji, kaip praleisti savo laisvalaikį, tai net ir Niujorke tau pasirodys nuobodu. O jei kalbant apie rajonus, tai visi miestai turi savo Slabotkę, tik skirtingais pavadinimais. Vilniau, kaip ten su Naująja Vilnia?

Nikitos Tėrėščenko nuotr.

6. Ko bijo kauniečiai?

Kauniečiai bijo pokyčių. Gal ne tiek kauniečiai, kiek Kauną valdantys valdininkai. Laisvės alėjoje per 8 metus sugebėjo įstatyti tik naujus šviestuvus. Mere, stebini! Pilna rekonstrukcija žadama dar po 12 metų... Jei tokiais tempais tvarkys Kauną, tai apie turistų susilauksim tik iš Zimbabvės. Apie gatvių būklę išvis nekalbėsiu.

7. Kodėl Kauno meru buvo išrinktas ubagų Karalius Šustauskas?

Nenoriu nieko supykdyti, bet kai išrinko Šustauską meru, tai Kaunas tikrai tapo ubagų karalyste. Mirties nuosprendis miestui, jo kultūrai ir žmonėms... Gal tie patys ubagai ir išrinko jį?

Nikitos Tėrėščenko nuotr.

8. Kur Kaune merginą reikia vestis į pasimatymą?

Jeigu ji verta penketuko, tai į kokią degalinę dešrainio su visais padažais, to tikrai pakanka. Jei aštuonetukas ir daugiau – į senamiesčio restoranus. Nors tiesą sakant, nereiktų taip nuvertinti ir garsiųjų Kauno kebabų, jie tikrai skanūs! Esu tikrai gerą devynetuką nusivedęs į kebabinę, ir abu likome labai patenkinti.

9. Daina, kuri visada primena Kauną?

Man asmeniškai Sel‘as visada primeną Kauną. Išgirstu bet kokią jo dainą per radiją, tai iškart pasigarsinu. Kažkokie kaunietiški instinktai.

Nikitos Tėrėščenko nuotr.

10. Taisyklė, kurios Kaune negalima laužyti?

Jei atvažiavai į Kauną, tai nediskutuok tema „Kas geriau – Vilnius ar Kaunas?“. Kauniečiai turi aiškią nuomonę apie Vilnių ir jiems tiesiog užverda kraujas, kai kas nors pradeda vardinti Vilniaus, kaip miesto, privalumus ar Kauno trūkumus. Mes, kauniečiai, mylime savo miestą!


Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis