Auksinis jaunimas: paskelbti jaunieji milijonieriai(FOTO)

Dar nesulaukęs 30-ies džiaugtis milijoninėmis sąskaitomis banke gali ne kiekvienas. Tačiau pasirodo, tokių turtuolių yra visai nemažai. Žurnalas "Heat Magazine" paskelbė kasmetinį turtingiausių Didžiosios Britanijos jaunuolių sąrašą.

Apskaičiuota, kad sudėjus visų jaunųjų turtuolių santaupas banko sąskaitoje nugultų daugiau nei 1 milijardas Australijos dolerių (per 2,4 mljrd. litų). Didžiojoje Britanijoje turtingiausių jaunuolių titulas priklauso grupėms "One Direction", "Mumford & Sons" bei "JLS". Daininkus sparčiai vejasi aktorius Danielis Radcliffe'as, geriau pažįstamas kaip Haris Poteris iš burtų šalies. Jo turtas vertinamas apie 63,5 mln. svarų sterlingų (daugiau nei 278 mln. litų).

Grupė "One Direction", AOP nuotr.

Danielis Radcliffe'as, AOP nuotr.

Į sąrašą taip pat įtrauktos aktorės Keira Knightley, Emma Watson, vampyrų sagos "Saulėlydis" žvaigždė Robertas Pattinsonas bei ugninių plaukų savininkas iš "Hario Poterio" - Rupertas Grintas.

Keira Knightley, AOP nuotr.

Emma Watson, AOP nuotr.

Robertas Pattinsonas, AOP nuotr.

Rupertas Grintas, AOP nuotr.

Pilnutėlėmis sąskaitomis gali džiaugtis ir daininkės Adele, Leona Lewis, Joss Stone ir vieną po kito populiariausius hitus leidžiantis Calvinas Harris. Į jaunųjų turtuolių gretas pakteko tik dvi manekenės. Pastaruoju metu viena geidžiamiausių manekenių vadinama Cara Delevingne atsidūrė 21 vietoje, o paskutinė turtingųjų sąraše - modelis Lily Cole.

Adele, AOP nuotr.

Leona Lewis, AOP nuotr.

Joss Stone, AOP nuotr.

Calvinas Harris, AOP nuotr.

Cara Delevingne, AOP nuotr.

Lily Cole, AOP nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis