Įžymybės, kurių mylimųjų panašumas stebina(FOTO)

Kokie vaikinai tau patinka? Daugelis merginų pasakys, kad neturi savo „tipo“, o kitos svajonių princą apibūdins nuo galvos iki kojų. Įžymybių pasaulyje susitikinėjimas pagal „tipą“ – jokia sensacija. Kai kurios žvaigždės, panašu, vis išsirenka savo buvusiųjų antrininkus...

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Taylor Swift tipas: brunetai sutaršytais plaukais.

Nors gandų apie naujus šios žvaigždės romanus jau nematėme ilgą laiką, tačiau jai vis dar nepavyksta nusikratyti vaikinus kaip kojines keičiančiosios etiketės. Išties, Taylor vaikinų sąrašas – įspūdingas. Jame ir Harry Stylesas, ir Johnas Mayeris, ir Tayloras Lautneris bei garsiojo Kennedy klano atstovas Conoras Kennedy... Kas juos visus sieja? O gi išvaizda. Panašu, kad Taylor tiesiog negali atsispirti brunetams sutaršytais plaukais!


Taylor Swift, Harry Stylesas, Johnas Mayeris ir Conoras Kennedy. AOP nuotraukos

Katy Perry tipas: „blogiukai“, apie kuriuos visi įspėja.

Iki šiol Katy Perry atvirai kalbėjo tik apie du mylimuosius: buvusį sutuoktinį Russellą Brandą ir Johną Mayerį. Abu vyriškiai dar prieš susipažįstant su Katy turėjo ne kokią reputaciją merginų atžvilgiu. Panašu, kad Katy tikisi šiuos nesutramdomuosius perauklėti. Gaila, kad kol kas – nesėkmingai...


Katy Perry, Russellas Brandas ir Johnas Mayeris. AOP nuotraukos

Leonardo Dicaprio tipas: „Victoria's Secret“ angelai.

Internete jau seniai sklando juokeliai, kad Leonardo Dicaprio naujų merginų neieško, o tiesiog išsirenka jas iš „Victoria's Secret“ katalogo. Bet kuris vaikinas pavydėtų draugystės su Bar Refaeli, Gisele Bündchen, Erin Heatherton ar dabartine mylimąja Toni Garrn. Gražuolės negali atsispirti Leonardo kerams!


Leonardo Dicaprio, Gisele Bündchen ir Erin Heatherton. AOP nuotraukos

Emmos Stone tipas: „moksliukai“

Niekas nesiginčys, kad Emma Stone ir Andrew Garfieldas – viena gražiausių Holivudo porų. Emmą traukia „moksliukiškos“ išvaizdos brunetai: prieš Andrew ji susitikinėjo su dainininku Teddy Geigeriu ir Macaulay Culkino broliu Kieranu.


Emma Stone, Kieranas Culkinas ir Andrew Garfieldas. AOP nuotraukos

Ryano Reynoldso tipas: įspūdingos blondinės

Holivudo gražuoliukui Ryanui Reynoldsui pasisekė prie altoriaus nusivesti ne vieną, bet dvi įspūdingo grožio blondines. Tiek pirmoji jo žmona Scarlett Johansson, tiek dabartinė pirmagimio besilaukianti Blake Lively – iš koto verčiančios gražuolės. O daugeliui jos dar ir legendinę Marilyn Monroe primena...


Ryanas Reynoldsas, Scarlett Johansson ir Blake Lively. AOP nuotraukos

Jennifer Lopez tipas: jos šokėjai

Atlikėjų gyvenimas – itin įtemptas. Repeticijos, albumų įrašinėjimai, koncertai, filmavimaisi... Kada tos antros pusės ieškoti?! Todėl nenuostabu, kad dažnai įžymybių pasaulyje meilė įsižiebia tarp tiesiog daug laiko kartu praleidžiančių žmonių. Jennifer Lopez „sąskaitoje“ – net du tarnybiniai romanai: atlikėja buvo ištekėjusi už jos šokėjų komandai priklausiusio Chrisso Juddo ir neseniai susitikėjo su kitu savo šokėju Casperu Smartu.


Jennifer Lopez, Chrisas Juddas ir Casperas Smithas. AOP nuotraukos

Madonnos tipas: berniukai-žaisliukai

Sunku patikėti, kad Madonnai – 56 metai. Panašu, kad ir pati atlikėja tokio amžiaus nepripažįsta, na, bent jau nesidairo į bendraamžius ieškodama naujų simpatijų. Pastarieji atlikėjos vaikinai buvo bent 20 metų už ją jaunesni!


Madonna, Jesus Luzas ir Timoras Steffensas. AOP nuotraukos

Justino Bieberio tipas: egzotiškos išvaizdos Selenos Gomez antrininkės

Nors Justinas Bieberis iki šiol turėjo tik vieną oficialią merginą, Seleną Gomez, tačiau, panašu, kad komplikuotus santykius išgyvenantis Justinas pastebi tik bent kiek į Seleną panašias gražuoles. Užtenka pažiūrėti vos keletą atlikėjo klipų, kad pamatytumėm, jog net klipų aktores jis renkasi į Seleną panašias. Justinas turi silpnybę egzotiškos išvaizdos tamsiaplaukėms!


Justinas Bieberis ir Selena Gomez. AOP nuotrauka

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis