Internetinė sensacija: prekybos centro kasininkas, kurio trokšta tūkstančiai(FOTO)

Interneto pagalba tapti įžymybe galima ir per vieną naktį. Būtent taip ir nutiko vienam JAV prekybos centrų tinklo „Target“ darbuotojui Alexui, kuris visai to nesitikėdamas tapo internetiniu juokeliu, vadinamuoju „meme“.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Sekmadienio vakarą viena „Twitter“ vartotoja pasidalino nuotrauka, kurioje įamžintas jaunas parduotuvės „Target“ kasininkas, vardu Alexas. Mergina iškart paaiškino, kad tai – ne jos nuotrauka, ji išvaizdaus kasininko atvaizdą tiesiog rado internete.

Alexo nuotrauką rasi čia.

Štai čia ir prasidėjo masinis susidomėjimas Alexu. „Tag'u“ #AlexFromTarget pažymėta nuotrauka pasidalino tūkstančiai „Twitter“ vartotojų, apie nuotrauką nieko nenutuokiantis Alexas tapo tikra internetine sensacija. Vaikinu susižavėjusios merginos pradėjo jam dedikuoti žinutes, koliažus, netgi kurti istorijas apie jo gyvenimą. „Target“ atstovai neatskleidė, kurioje parduotuvėje dirba garsusis Alexas, bet dėkojo „Twitter“ už nemokamą parduotuvės reklamą ir pažadėjo, kad vos tik Alexas bus pasiruošęs įvykį pakomentuoti, gražuoliuko komentaru jie būtinai pasidalins.

Tačiau „Twitter“ vartotojai buvo greitesni. Jiems pavyko atrasti Alexo „Twitter“ paskyrą, vaikinas per parą sulaukė beveik 500000 naujų sekėjų! Netikėtai įžymybe tapęs Alexas, panašu, džiaugėsi užklupusiu populiarumu ir pakomentavo, kad tikriausiai dabar jam teks pasikeisti savo telefono numerį...

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis