Nauja meilė? Miley Cyrus laiką leidžia su vienu geidžiamiausių jaunikių(FOTO)

Nuo tada, kai dainininkė Miley Cyrus išsiskyrė su aktoriumi Liamu Hemsworthu, rimtų santykių jos gyvenime nebuvo. Tačiau dabar, panašu, rimtai draugystei atsirado vilties: pasirodė žinutės, jog aktorė susitikinėja su legendinio aktoriaus Arnoldo Schwarzeneggerio sūnumi Patricku (21 m.)

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Prieš keletą dienų paparacai įamžino Miley išeinančią iš Patricko buto, jaunuoliai praleido Heloviną atrakcionų parke, tačiau jokių akivaizdžių romantiškų veiksmų niekam pastebėti nepavyko.


Patrickas Schwarzeneggeris. AOP nuotrauka

Tačiau šie susitikimai – toli gražu ne pirmas kartas, kai pramogų pasaulis su nekantrumu laukė Miley ir Patricko draugystės patvirtinimo. 2011 metais jie kurį laiką susitikinėjo, bet tuomet santykiai nutrūko dėl Miley susitaikymo su buvusiu vaikinu Liamu Hemsworthu. Viename interviu Patricas, paklaustas apie draugystę su Miley, atsakė: „Taip, esu ją sau nusižiūrėjęs“. Galbūt vaikinas vėl bandys užkariauti maištininkės Miley širdį?

Prieš tai Patrickas kelerius metus susitikinėjo su bendraamže Taylor Burns.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis