Vau! Gražiausios angeliukės pražingsiavo podiumu: dėmesį kaustė jaunosios žvaigždės (FOTO)

Tolimajame Šanchajuje, Kinijoje vykęs „Victoria Secret“apatinio trikotažo šou, kaip ir kiekvienais metais sutraukė tuos, kurie troško pasigėrėti mados, grožio bei muzikos samplaika.

Fizinį pavidalą kelis mėnesius pasirodymui ruošusios garsiausios pasaulio manekenės buvo grakščios it gazelės. Rytietiškais motyvais pasižymėjusi apatinio trikotažo kolekcija kerėjo susirinkusiuosius, o muzikinį foną kuo puikiausiai užpildė atlikėjo Harry Styles, Miguel ir kitų muzikos profesionalų atliktos dainos.

Šou vinimi tapo garsioji jaunosios kartos manekenė, Hadid šeimos atstovė Bella Hadid. Nors Bellos sesuo Gigi praėjusiais metais dalyvavo šou, dėl aplaidaus nekorektiško elgesio šiais metais savanoriškai nusprendė nežengti podiumu. Jos rolę perėmė Bella, kuri tapo tikra renginio pažiba ir nenusileido vyresnėms, didesnį patirties bagažą turinčioms angeliukėms.

Bella žingsniavo pasidabinusi elegantišku juodu apatiniu trikotažu su nėriniais bei prie jo pritvirtintais mėlynais sparnais, kurie įvaizdžiui suteikė angeliškumo.

Bella Hadid
Bella Hadid
Vida Press

Bellai teko garbė podiumu žingsniuoti iš dangus krintant smulkiems žėručiams ir skambant Harry Styles muzikai, tad ji savo neblėstančiu entuziazmu tiesiog pakerėjo susirinkusiuosius - manekenė pradėjo linksmai šokti su podiumo kolege ir pasirodymą pavertė tikru šou.

Bella Hadid
Bella Hadid
Vida Press

Nuo Bellos žavesio neatsiliko kita jaunoji manekenė Sara Sampaio, kuriai renginio kūrėjai parūpino graikinius motyvus menantį kostiumą su pūkiniais rutuliais. Tiesiog nuostabu...

Sara Sampaio
Sara Sampaio
Vida Press

Viena daugiausiai uždirbančių jaunosios kartos manekenių, atletiškoji Karlie Kloss taip pat nustebino jai parinktu įvaizdžiu - smulkutėmis gėlėmis dekoruoti sparnai pabrėžė Karlie rafinuotumą bei moteriškumą, o naujoji modelio pilka plaukų spalva puikiai įsikomponavo į įvaizdžio visumą.

Karlie Kloss
Karlie Kloss
Vida Press

Šou senbuvė Adriana Lima kaip visada buvo nepakartojama ir sulaukė bene daugiausiai plojimų. Povo plunksnas primenantį apatinio trikotažo kostiumą Adriana keitė...

Adriana Lima
Adriana Lima
Vida Press

...nuostabiu juodu, patrauklumą pabrėžiančiu apatiniu trikotažu, kuris dar kartą įrodė - Adrianai šis šou tikrai ne paskutinis, mat ji atrodo PUIKIAI!

Adriana Lima
Adriana Lima
Vida Press

Kita šou senbuvė Alessandra Ambrosio kaip visada kerėjo nuoširdžia šypsena ir pritrenkiančiomis kūno formomis. Victoria Secret profesionalai jai parinko raudoną kostiumą, pabrėžiantį manekenės įdegį ir suteikiantį ugninio žavesio.

Alessandra Ambrosio
Alessandra Ambrosio
Vida Press

Kiek vėliau Alessandra su kolege Lili pasirodė žengdamos metalu dekoruotais atvirais kostiumais, kurie priminė karžygių uniformas. Stiprios, narsios ir valingos!

Alessandra Ambrosio ir Lily Aldridge
Alessandra Ambrosio ir Lily Aldridge
Vida Press

Lili Aldridge taip pat pražingsniavo su jai parinktu minimalistiniu apatiniu trikotažu, puoštu melsva skraiste bei mėlynomis egzotiškomis gėlėmis.

Lily Aldridge
Lily Aldridge
Vida Press

Šou vainikavo įspūdingoji Candice Swanepoel, kuri žibėjo iš tolo - jai buvo parinktas akį rėžiantis ryškiai raudonas kostiumėlis su nugaroje įtvirtintu plunksnų ratu. Štai čia įspūdinga renginio baigtis, tiesa?

Candice Swanepoel
Candice Swanepoel
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis