Žavioji „vampyrų žudikė“ nebe tokia žavi? Bent jau taip kalba žmonės (FOTO)

Niekam ne paslaptis, jog prieš penkiolika metų garsiojo serialo „Bafi: vampyrų žudikė“ žvaigždė, aktorė Sarah Michelle Gellar buvo tituluojama grožio simboliu. Daugelis iki šiol ją mena kaip talentingą aktorę, tačiau mažai kas domisi, kaip šiuo metu atrodo ir ką veikia žymioji amerikietė.

Nors veiklą kine Sarah kiek apleido, ji vis dar mielai lankosi pramogų pasaulio vakarėliuose ir noriai pozuoja paparaciams, iš kurių daugelis yra fotografijos senbuviai ir prisimena metą, kuomet Sarah pirmu numeriu buvo įrašoma į privačius vakarėlius žvaigždėms, o žvilgsniai, vos aktorei įžengus į patalpą, nukrypdavo į ją. Šiandien Sarah vadinama kiek prigesusia žvaigžde, mat nuo 2010 m. nėra pasirodžiusi didžiajame kine. Visgi ištikimiausiems gerbėjams pavyko įžymybę išvysti smagiame labdaringame renginyje, vykusiame prieš Helovino šventę, kuriame aktorė pasirodžiusi išsipaišiusi veidą.

Sarah Michelle Gellar
Sarah Michelle Gellar
Vida Press

Nors aktorė nestokojo energijos ir geros nuotaikos, daugelis pastebėjo, jog ji jau nėra panaši į buvusį liaunutį žavesio simbolį. Nors paprastesnė Sarah išvaizda bei stilius netrukdo aktorei džiaugtis gyvenimu, netrūko komentatorių, kurie teigė, jog žymioji vampyrų žudikė nebepanaši į tą, kuri kadaise tirpdė gerbėjų širdis. Taip, galbūt Sarah atsisakė patrauklumą demonstruojančio įvaizdžio, tačiau tai nereiškia, jog ji prarado charizmą! Piktuoliams vertėtų pagalvoti apie tai, jog garsioji aktorė ne tik sukūrė gausybę vaidmenų kine, bet ir pagimdė du vaikus, todėl išlaikyti buvusią figūrą yra sudėtinga.

Sarah Michelle Gellar
Sarah Michelle Gellar
Vida Press

Sarah Michelle Gellar
Sarah Michelle Gellar
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis