Tai bent figūrytė! Pamelos Anderson kūno linkiai net geresni nei buvo kadaise (FOTO)

Aptemptas vienspalvis triko - drąsus drabužis. Jį gali rinktis tik tos merginos ar moterys, kurios gali pasigirti nepriekaištinga figūra, mat pasirinkus tokį drabužį išryškėja kiekvienas kūno centimetras!

Nors garsioji gelbėtoja Pamela Anderson vasarą atšventė penkiasdešimtmetį, ji gali pasigirti tokiomis kūno linijomis, kuriomis gali pasidžiaugti reta dvidešitmetė! Galbūt todėl Pamela neriboja savęs aprangos pasirinkimo klausimu ir į miestą susitikimui su drauge renkasi šį kūno formas išryškinantį drabužėlį. Pamela liauna tarsi smilga - lieknos rankos, ilgos kojos, o pilvas plokštut plokštutėlis. Nors aktorė intensyviai sportuoja ir atidžiai stebi, ką deda į burną, daugelis sutiks, jog puiki aktorės figūra - genetikos dovana. Tikrai ne kiekviena tokio amžiaus moteris gali atrodyti panašiai - juk bėgant metams lėtėja medžiagų apykaitą, tad užduotis sumažinti kūno svorį darosi vis sudėtingesnė!

Pamela Anderson
Pamela Anderson
Vida Press

Pamela Anderson
Pamela Anderson
Vida Press

Yra manančių, jog jaunatviškai rengtis brandaus amžiaus moteriai nėra solidu, tačiau Pamela visuomet buvo ta, kuri laužo standartus. Iš tiesų, jei likimas jai lėmė nuostabią figūrą, skaisčią odą, kodėl reikėtų garsiajai aktorei numarinti jaunatvišką požiūrį? Pamela ne kartą teigė, jog nori būti pavyzdys savo dviems sūnums - Brandonui ir Dylanui, todėl trokšta išlikti ne tik jaunatviškos sielos, bet ir išvaizdos. Abu Pamelos sūnus apie mamą atsiliepia tik geriausiais žodžiais ir teigia, jog aktorė nėra moralizuojanti ar patarimus laidanti mama. Priešingai, ji visuomet stengėsi sūnums išlikti geriausia drauge. Na, būdama šalia savo atžalų ji tikrai atrodo labiau draugė nei mama!

Pamela Anderson
Pamela Anderson
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis