Be įprastinio makiažo pasirodžiusi 17-metė Kylie Jenner pribloškė išvaizda(FOTO)

Jeigu reikėtų rinkti skandalingiausių lūpų savininkę, ja neabejotinai taptų realybės šou žvaigždė Kylie Jenner. Jaunąją įžymybę kritikai nuolat įtarinėja pasididinus lūpas, nors pati Kylie ne kartą viešai pareiškė, kad tokie kaltinimai jai jau atsibodo, ir tikroji jos vizualiai putlesnių lūpų priežastis – „gudrus“ makiažas.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Šią savaitę paparacai įamžino Kylie, kai jos automobilį sustabdė kelių policininkai. Mergina buvo įamžinta be įprastinio ryškaus makiažo, o natūralios jos lūpos – akivaizdžiai siauresnės nei tos, kurias Kylie demonstruoja savo „Instagram“ nuotraukose.

Panašu, kad visi kritikai turės bent trumpam nurimti, nes akivaizdu, kad Kylie lūpos – nepaliestos putlinančiųjų injekcijų. 17-metė taip pat gali pasigirti ir nepriekaištingai lygia oda, kurią paprastai slepia po storu pudros ir kontūravimo priemonių sluoksniu.

A photo posted by Kylizzle (@kyliejenner) on


Tačiau akivaizdu, kad lūpų dydis gali smarkiai pakoreguoti išvaizdą. Kylie natūraliomis lūpomis ir Kylie makiažu padidintomis lūpomis – lyg dvi skirtingos merginos!

A photo posted by Kylizzle (@kyliejenner) on


Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis