Auksinė porelė: milijoną sekėjų turinti manekenė ir „Antrasis Bieberis“(FOTO)

Jis – 17-metis australas atlikėjas Cody Simpsonas, tituluojamas „Antruoju Bieberiu“, ji – 19-metė sparčiai populiarėjanti manekenė Gigi Hadid, vien „Instagram“ turinti daugiau nei milijoną sekėjų ir leidžianti laiką Kendall Jenner draugijoje.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Blondinų porelė šiuo metu yra viena dažniausiai apkalbamų įžymybių porų, nes beveik prieš pusę metų išsiskyrusi pora netikėtai susitaikė ir apie atsinaujinusią draugystę pranešė kartu atvykdami į 22-ąjį dainininkės Miley Cyrus gimtadienį. Praeityje jaunuoliai išsiskyrė dėl nesuderinamų tvarkaraščių, tačiau dabar, panašu, meilei davė antrą šansą.


AOP nuotrauka


AOP nuotrauka


AOP nuotrauka


AOP nuotrauka

Praeityje Cody susitikinėjo su aktore Bella Thorne bei realybės šou žvaigžde Kylie Jenner, o dvejais metais vyresnė Gigi gali pasigirti draugyste su garsiu atlikėju Nicku Jonasu. Net neabejojame, kad Gidi ir Cody pateks į gražiausių 2014-ųjų metų porų sąrašą! O kaip manote jūs?

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis