Naujausia Miley Cyrus daina nustebino net ištikimiausius gerbėjus(VIDEO)

Miley Cyrus jau ilgą laiką tituluojama pramogų pasaulio skandaliste. Todėl kaskart pasirodžius naujai dainai ar vaizdo klipui gerbėjai ir kritikai nekantrauja sužinoti, ką dar labiau šokiruojančio dainininkė sugalvojo.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Romantiškais santykiais su aktoriaus Arnoldo Schwarzeneggerio sūnumi Patricku besidžiaugianti atlikėja, panašu, neužmiršo ir kūrybos. Privataus pasirodymo metu sidabrinių blizgučių peruku pasipuošusi Miley pristatė naują dainą, kurią ji sukūrė sužinojusi, kad nugaišo draugės katė. Šis įvykis taip sukrėtė Miley, kad ji net sapnavo draugės katę, o katė sapne „pasakė“ Miley, kaip ši turėtų paguosti liūdinčią nugaišusios katės šeimininkę.

Nors daina — lyriška, tačiau dainuoti apie nugaišusias kates, panašu, sugalvotų tik skandalistė Miley Cyrus. Ką gali žinoti, gal draugės skausmo įkvėpta daina taps populiaresnė už bet kurią iki šiol sukurtą Miley dainą?

Dainą „The Twinkle Song“ rasite čia.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis