Meilės kaina: 11-metė pavogė iš močiutės tūkstančius dėl neįtikėtinos priežasties

Savo pirmąją meilę daugelis prisimena visą likusį gyvenimą. O štai amerikietė Alexis Walker tikrai neužmirš to, ką padarė dėl susižavėjimo vyresniu vaikinu. 11-metė sugebėjo iš savo močiutės stalčiaus pavogti 11000 dolerių (apie 30000 Lt), kad galėtų taksi nuvažiuoti pas už daugiau nei 1500 km gyvenantį vaikiną.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Iš Arkanzaso valstijos kilusi Alexis su su 5 metais vyresniu vaikinu susipažino prieš dvejus metus, nuo to laiko paaugliai bendravo internetu. Kaip vėliau teigė 16-metis, jis nė nenutuokė, kad Alexis sugalvojo pas jį atvažiuoti.

Iš močiutės stalčiaus pavogusi pinigus mergina vidurį nakties pabėgo iš namų, pasiekė degalinę, iš kurios ir paskambino taksi kompanijai. Atvažiavęs vairuotojas išgirdęs, kad 11-metė nori važiuoti į Floridą, nesutriko, tik paklausė, ar ji turi 2500 dolerių. Mergina atsakė, kad 1300 dolerių ji sumokės dabar, o likusius vairuotojas gaus, kai pasieks kelionės tikslą.

Alexis kelionė truko neilgai: tėvai, supratę, kad dukra iš namų pabėgo, paskelbė jos paiešką ir policija pagal Alexis skambučius į taksi kompaniją susekė, kur tuo metu ji buvo. Tėvams teko važiuoti 9 valandas pasiimti dukros. Kaip jie patys teigė, jie tiesiog laimingi, kad dukra gyva ir sveika, o nubausti atžalą galės ir vėliau. Kol kas iš mergaitės jie atėmė jos telefoną ir makiažo priemones.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis