Grožio kaina: norėdamas supanašėti su Kim Kardashian, gerbėjas plastinėms operacijoms paklojo beveik pusę milijono(FOTO)

Realybės šou žvaigždę Kim Kardashian žino kiekvienas. 34 metų moteris turi savo drabužių bei kosmetikos liniją, jos vyras – pats Kanye Westas, o banko sąskaitoje – ne vienas milijonas. Todėl nenuostabu, kad Kim gerbėjai dažnai stengiasi bent truputį supanašėti su savo dievaite.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Štai 23 metų britas makiažo meistras Jordanas Jamesas taip susižavėjo Kim Kardashian, kad nepagailėjo 150000 dolerių (beveik pusės milijono litų) ir ryžosi net 50 plastinių operacijų, kad taptų kuo panašesnis į Kim.

You better WERK 🙈🇺🇸 Contoured to the Hills tonight 💁👋❤️ #beverlyhills #la #america #amazing #glamour #love #loveit #plasticpositive #lips #lipfiller #botox #tomford #balmain #rolex #cartier #westhollywood #hollywood #eyebrows #semipermanentmakeup #highlight #contour #chanel #illamasqua #ilovela #pout #pose #selfie #celfie #nofilter 💋 LOVE MY NEW #celine sunglasses 😍

A photo posted by 🎨💄Jordan James Makeup💄🎨 (@jordanjames2014) on


Kad galėtų nusifotografuoti ne prastesnį nei realybės šou žvaigždės „Duck Face“, vaikinas kelis kartus pasidino lūpas, o tai, kad jos atrodo itin nenatūraliai, vaikinui labai patinka. „Jeigu būčiau norėjęs atrodyti natūraliai, pareikalaučiau plastinės chirurgijos klinikos grąžinti mano pinigus!“, – apie savo įvaizdį pasakojo vaikinas.


Kim Kardashian. AOP nuotrauka

Makiažo meistras kasdien stengiasi atkartoti ryškiausius Kim įvaizdžius, todėl dažnai renkasi itin ryškų akių makiažą bei griežtus antakius. Jordanas ne tik išvaizda, bet ir gyvenimo būdu nori būti panašus į Kim: vaikinas perka dizainerių kūrinius bei jam buvo atlikta Kim išpopuliarinta veido procedūra, pavadinimu „Vampyriškas veido pakėlimas“, kurios metu specialiu aparatu į veido odą įpurškiamas paties kliento kraujas. Taip veidas atrodo žvalesnis bei jaunatviškesnis.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis