Chirurgų nuopelnas? Majamyje poilsiaujanti Ellie Goulding demonstravo pavydėtiną figūrą(FOTO)

Britų atlikėjai Ellie Goulding žiemos šaltis nebaisus, ji su mylimuoju Dougie Poynteriu laiką leidžia saulėtame Majamyje, kur mėgaujasi paplūdimiu ir vandens malonumais. Paparacų įamžinta įžymybių porelė akį traukia pavydėtinomis figūromis: tiek Ellie, tiek jos vaikinas puikuojasi sportiškai kūnais, kuriems prilygti norėtų ne vienas.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Aktyviai sportuoti atlikėja pradėjo prieš maždaug dvejus metus, nuo to laiko ji savo „Instagram“ paskyroje dalinasi kadrais iš intensyvių treniruočių, dėl kurių Ellie ir gali džiaugtis puikiomis kūno formomis. Tačiau akylesni stebėtojai sugebėjo įžvelgti ir šį tą neįprasto. Palyginus atostogų Majamyje nuotraukas ir kadrus iš 2011-ųjų plika akimi matomas akivaizdūs Ellie figūros skirtumai. Internautai iškart ėmė įtarinėti, kad dainininkė pasididino krūtinę.


AOP nuotr.

Praeityje Ellie ne kartą neigė gulusis po plastikos chirurgų peiliu, dainininkė tikino, kad plastinės operacijos jai kelia siaubą. 


AOP nuotr.

O kaip manote jūs? Ar padidėjusios dainininkės krūtinės paslaptis – tik „gudri“ liemenėlė? Pasidalink nuomone komentaruose!


AOP nuotr.


Ellie Goulding dabar (kairėje) ir 2011-aisiais. AOP nuotr.


Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis