Garsiausių „vampyrų“ gyvenime – džiugi žinia(FOTO)

Serialo „The Vampire Diaries“ žvaigždė Ianas Somerhalderis ir jo mylimoji, „Twilight“ filmų aktorė Nikki Reed pora tapo prieš 6 mėnesius. Gerbėjai akylai sekė įsimylėjėlių gyvenimo akimirkas, nekantraudami, kas gi nutiks garsiajai „vampyrų“ porelei.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Pradėję santykiais jie neapsiribojo vien romantiškomis vakarienėmis ir pasimatymais. Porelė drauge ėmė auginti žirgą, katiną ir keletą kitų gyvūnų bei įkūrė televizijos ir kino kompaniją. Panašu, kad rimtai į savo ryšį žiūrintys aktoriai nusprendė žengti vieną svarbiausių gyvenimo žingsnių. Užsienio portalai skelbia, jog „vampyrų“ pora susižadėjo, o to įrodymas – deimantais puoštas žiedas ant Nikki piršto, pastebėtas „Auksinių gaublių“ ceremonijoje praėjusį sekmadienį, kur jiedu pirmą kartą kaip pora pasirodė ant raudonojo kilimo.

Tiesa, žiedas puošia dešiniąją, o ne kairiąją, kaip įprasta, Nikki ranką, tačiau manoma, kad tai – tiesiog originalus aktorės sprendimas ir norėjimas išsiskirti iš sužadėtinių minios. 

Vida Press


Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis