Internete sklando gerbėjus nustebinęs įrašas iš Beyonce jaunystės(VIDEO)

Atlikėja Beyonce – viena populiariausių šiandienos atlikėjų. Į jos koncertus susirenka pilni stadionai gerbėjų, vaizdo klipai „YouTube“ peržiūrimi milijonus kartų, o supanašėti su žymiąja gražuole svajoja ne viena pasaulio mergina.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

O ar kada pagalvojote, kaip Beyonce atrodė tuomet, kai dabartinė šlovė tebuvo tolima jos svajonė? Internete netikėtai išpopuliarėjo prieš porą metų paviešintas vaizdo įrašas, kuriame kaip pritarianti atlikėja nusifilmavo ir Beyonce. Kartu su ja į atlikėjo „Lil'O“ klipą pateko ir kolegės iš grupės „Destiny's Child“ (grupė iširo 2006 metais, nuo tada Beyonce – solo atlikėja).


Beyonce 1998-aisiais. AOP nuotrauka

Klipe dainai „Can't Stop“ Beyonce pademonstravo, kad dar būdama paauglė puikiai jautėsi prieš kameras ir nesikuklino parodyti originalių šokio judesių. Ir, žinoma, abejingų nepaliekančio devintojo dešimtmečio stiliaus...

Vaizdo įrašą rasite čia

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis