Daugiausiai uždirbanti manekenė Cara Delevingne metė iššūkį raudonojo kilimo „lelytėms“(FOTO)

Supermodeliui Carai Delevingne tikrai nereikia įrodinėti, jog gamta ją apdovanojo išskirtine išvaizda ir talentu ne tik žygiuoti podiumu, bet ir pozuoti fotosesijose.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

22 metų manekenė yra trokštama garsiausių mados namų kolekcijų pristatymų dalyvė, daugiausiai uždirbančiu šiandienos modeliu tituluojama mergina tapo tokių kompanijų kaip „Burberry“, „Chanel“, „Mulberry“, „Yves Saint Laurent“ ir daugelio kitų reklaminiu veidu.


AOP nuotr.

Mados pasaulio maištininke dažnai pavadinama Cara toli gražu nesielgia kaip visuomet pasitempusi ir dėl geros išvaizdos viską paaukoti galinti lelytė. Mergina neslepia, kad negali gyventi be rūkytos šoninės, kai nepozuoja fotosesijose, dažniausiai nenaudoja makiažo priemonių, o renginiuose nesistengia išvaizda ar pozavimo gudrybėmis patraukti visų fotografų dėmesį.


AOP nuotr.

Priešingai – atsidūrusi situacijose, kai išvengti objektyvų neįmanoma, Cara paverčia tai pramoga: maivosi, nebijo pasirodyti juokinga ir nesuprasta. Visoms raudonojo kilimo lėllytėms tikrai yra ko pasimokyti!


AOP nuotr.


AOP nuotr.


AOP nuotr.


Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis