Be lašelio makiažo gražiausia pasaulio aktorė Eva Longoria - ne tokia žavi? (FOTO)

Serialo Nusivylusios namų šeimininkės žvaigždę, aktyvistę bei filantropę Evą Longorią daugelis tituluoja žaviausia pasaulio aktore. Neišsemiama energija ir linksmu būdu žavinti meksikiečių kraujo turinti aktorė didelė makiažo mylėtoja, todėl išvysti ją be lašelio kosmetikos nėra lengva.

Instagram platybėse savo nuotraukų be kosmetikos viešinti vengianti Eva dažniau šioje socialinio tinklo paskyroje talpina smagius vaizdo įrašus, kuriuose yra nepasidažiusi. Žavioji Eva televizijos ekrane ar ant raudonojo kilimo visuomet pasitelkia profesionalius vizažistus, kurie egzotiškajai gražuolei paryškina iškiliausius veido bruožus ir suteikia tikros žvaigždės įvaizdį. Tikrajame gyvenime Eva ne visuomet turi noro bei laiko veidą maskuoti makiažo kauke - atostogaudama ji dažniausiai ilsina veidą nuo kosmetikos priemonių, o plaukus palieka natūralius, nenaudodama jokių plaukų formavimo priemonių.

Nors daugelis Evos gerbėjų teigia, jog ryškius bruožus turinti įžymybė daili ir be makiažo, atsiranda piktuolių, kurių manymu, daugelis pervertina žymiosios aktorės grožį bei teigia, jog be makiažo ji nėra tokia pastebima, ryški. Iš tiesų, beveik visos gražiausios pasaulio damos be kosmetikos rodosi blankesnės, tačiau ar ne tokios žavios... Kažin. Pietiečių kraujo turinti Eva ir be makiažo atrodo tikrai ne pilka pelytė, veikiau žavinga natūralistė! Žinoma, tai tik mūsų nuomonė. Įdomu, kokia bus jūsų pozicija - ar pasiduosite kritikų kalboms ir pamačius šiuos vaizdelius gražiausios pasaulio aktorės paveikslas jums pasirodys ne toks jau ir žavus? Drąsiai komentuokite apačioje!

Solar eclipse of the heart!! 🌒🌝🌞#solareclipse #solareclipse2017

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on Aug 21, 2017 at 10:37am PDT

#HoneyMoon #Love #Waterfalls

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on May 26, 2016 at 1:01am PDT

Crazy Hair Don't Care! #Vacation

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on Sep 3, 2017 at 4:26am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis