Susipažinkite: jos profesija – asmenukių stilistė!(FOTO)

Pasaulinė mobiliųjų inovacijų ir dizaino lyderė HTC paskelbė pirmoji iš išmaniuosius įrenginius gaminančių kompanijų įsteigusi asmenukių stilisto poziciją. Ją bendrovėje iš Taivanio užims Alexis Knox, įvaizdžio klausimais konsultuojanti Bruno Mars, Nicole Scherzinger, Miley Cyrus ir kitas pasaulines žvaigždes. Jėgas suvieniję Alexis Knox ir HTC tikisi išlaisvinti žmones nuo neprofesionalių asmenukių darymo įpročių bei išmokyti svarbiausių principų.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Asmenukės, fiksuojamos foto kameromis ir išmaniaisiais telefonais, sparčiai tampa pasauliniu fenomenu. Pramogų pasaulio žvaigždės, prezidentai, karališkosios šeimos nariai bei paprasti žmonės kasdien įamžina daugiau kaip milijoną „selfie“ (Stylecaster.com duomenys), todėl nenuostabu, jog dauguma jų siekia užfiksuoti tobulą kadrą. Deja, daugumai ši užduotis nepaklūsta taip lengvai, todėl čia į pagalbą ir ateis stilistė Alexis Knox.

Alexis Knox
Alexis Knox
Organizatorių archyvas

„Įamžinti tobulą asmenukę kartais sunkiau, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, ypač, kai neturi reikiamų žinių. Su „HTC Desire EYE“ ir HTC „RE“ teikiamomis technologinėmis galimybėmis asmenukių fotografavimas tapo daug paprastesnis ir neabejotinai palengvino mano pačios darbą. Nekantrauju pradėti vadovauti internetinei HTC Asmenukių mokyklai „#SelfieSchool“ ir su visais pasidalinti savo žiniomis“, – sakė kompanijos HTC asmenukių stilistė Alexis Knox.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis