Susipažinkite: į Lietuvos pramogų pasaulį žengia nauja merginų grupė(INTERVIU)

Pristatome jums visišką šviežieną, šį rudenį „iškeptą“ šešių jaunų ir dailiai šokančių merginų grupę „Show Ladies“. Už šio skambaus pavadinimo slepiasi iš Jonavos kilusios 16 – 21 metų moksleivės ir studentės: Dovilė, Justė, Paulina, Limantė, Kamilė ir Vaida. Moteriško grakštumo joms tikrai netrūksta – šiuolaikinių, „Vogue“, „Waacking“ šokių judesius jos atlieka avėdamos aukštakulnius.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Grupei vadovauja sportinių šokių profesionalas Augustinas Kazlauskas, o jo lydimos merginos pasiruošusios savo šokių programa džiuginti publiką bet kokiame didesniame renginyje.

NORĖTUM TAPTI PANELĖS HEROJE? SIŲSK TRUMPĄ LAIŠKĄ APIE SAVE vytaute@panele.lt

O dabar susipažinkime su pačiomis „Show Ladies“ narėmis iš arčiau!

Kaip gimė grupės idėja? Kaip apibūdintumėte savo stilių?

Vaida: Rugsėjį mokykloje ir mieste pamatėme reklaminius plakatus, kuriuose nauja šokių studija kvietė į šou grupės atranką. Aprašymas skambėjo išties įspūdingai, todėl nieko nelaukusios su draugėmis užpildėme anketą.

Atvykusios į atranką buvome supažindintos su taisyklėmis ir komisija, kurią sudarė mieste žinomi veidai: studijos įkūrėjai, šokėjas Augustinas Kazlauskas ir sportinių šokių trenerė Rūta Stepaitytė, realybės šou „Meilė ir pinigai“ dalyvė, šokėja Agnė Martusevičiūtė ir hip-hopo meistras Romanas Tolstokorovas. Atranka vyko keliais etapais. Reikėjo pademonstruoti savo iškalbą, šokio gebėjimus. Nors komisija ir buvo nusiteikusi pozityviai, tačiau jaudulys darė savo, atsakymai buvo spontaniški, rankos ir kojos visiškai neklausė. Džiaugiuosi, kad atranką pavyko įveikti ir galiu būti „Show Ladies“ dalimi.


Grupės narė Limantė. Asmeninio archyvo nuotr.

Justė: Savo šokiuose mes naudojame šiuolaikinių, „Vogue“, „Waacking“ stilių technikas, kurias atliekame avint aukštakulnius. Šiuo metu tai – labai ant bangos.

Kaip vyko jūsų atranka? O gal pirmiausia buvo surinktos merginos, ir tik vėliau sugalvota kurti grupę?

Dovilė: Atranka vyko keliais etapais. Norint patekti į „Show Ladies“ reikėjo užpildyti anketą ir laukti organizatoriaus kvietimo atvykti. Didelių vilčių nedėjau, tačiau šiokia tokia viltis buvo. Atrankoje pamačiau daug gražių, savimi pasitikinčių merginų, kurios buvo išties draugiškos. Palaikėme viena kitą.

Pirmojoje atrankos dalyje reikėjo prisistatyti. Žinojau, kad turiu gerai pasirodyti, nes supratau, jog su atrinktomis merginomis ruošiamasi dirbti tikrai rimtai. Vėliau komisija uždavė kelis klausimus, į kuriuos reikėjo atsakyti spontaniškai. Antrąją dalį sudarė improvizacija. Reikėjo pademonstruoti, kaip mokame šokti. Pabaigoje buvome informuotos, kad su atrinktomis merginomis organizatoriais susisieks ir komandą sudarys vos 6 narės.


Grupės narė Dovilė. Asmeninio archyvo nuotr.

Visos trumpai papasakokite apie save.

Vaida: Apie save kalbėti sunku, tačiau galiu teigti, jog esu užsispyrusi, kartais principinga, komunikabili ir turinti savo tvirtą nuomonę, o tai padeda siekti tikslų. Šokis taip pat man nesvetimas – šoku jau aštuntus metus. Dievinu futbolą, aktyvų laisvalaikį, ekstremalų sportą.

Limantė: Gyvenime turiu labai daug veiklos. Esu JRSMS (Jonavos rajono savivaldybės moksleivių savivalda) komandos narė, dažnai dalyvauju bei savanoriauju įvairiuose renginiuose. Esu baigusi „Yamaha“ muzikos mokyklą, pianino klasę. Šokio pasaulyje sukuosi jau devintus metus.

Justė: Šiuo metu studijuoju LSMU kineziterapiją. Meno mokykloje esu baigusi choreografiją (užtrukau šešerius metus). Taip pat keletą metų šokau sportinius šokius, tad teko susipažinti su įvairiais šokių stiliais. Laisvalaikį man patinka leisti keliaujant. Neatsiejama jo dalis ir šokiai. Esu linksma, atsakinga ir komunikabili asmenybė.

Dovilė: Jei turiu laisvo laiko, leidžiu jį su draugais. Patinka aktyvus laisvalaikis, nauji išbandymai. Esu bendraujanti, komunikabili, užsispyrusi, siekianti savo tikslų. Nemėgstu užsidaryti tarp keturių sienų, patinka būti tarp žmonių.

Kamilė: Save apibūdinčiau kaip linksmą, aktyvią, siekiančią užsibrėžtų tikslų asmenybę. Patinka sportas, aktyvus laisvalaikio praleidimas. Šokiai mano gyvenime užima taip pat svarbią vietą. Esu šokusi krepšinio palaikymo komandoje.

Paulina: Šokis – tai vienas iš atsipalaidavimo būdų, kurį su malonumu propaguoju jau penktus metus. Per šį laiką teko išbandyti ne vieną šokio stilių. Dievinu krepšinį, bendravimą, draugų kompaniją. Esu linksma ir siekianti savo tikslų.


Grupės narė Justina. Asmeninio archyvo nuotr.

Kodėl norite išgarsėti? Koks jūsų grupės išgarsėjimo planas?

Kamilė: Žinome, kad panašių grupių Lietuvoje yra ne viena, tačiau mes tvirtai žinome, ko siekiame. Tik sunkus darbas garantuoja gerą rezultatą, todėl esame pasiryžusios įdėti daug pastangų, kad išsikovotume savo vietą po saulę. Žinome, kad vien tik talento neužtenka, todėl didelį dėmesį skiriame ir estetiniam vaizdui.

Justė: Laikas parodyti žmonėms, kas yra šokis ir merginų žavesys. Scena yra mūsų stichija, kurioje atiduodame save šimtu procentų, o tuo pačiu ir pasikrauname naujų jėgų. Savo gerbėjus pažadame stebinti įvairiomis fotosesijomis, video klipais, kurie dar labiau didins norą pamatyti musų gyvus pasirodymus.


Grupės narė Paulina. Asmeninio archyvo nuotr.

Ar šiuo metu jaučiatės žvaigždėmis?

Dovilė: Žvaigždės tik danguje, o mes esame paprastos, draugiškos ir žodžio kišenėje neieškančios merginos. Tačiau jei kas nors bandys pakenkti, tikrai nesiruošiame nusileisti. Žinome, kad sulauksime ir prieštaringų komentarų, nes lietuviams tai, deja, būdinga, bet esame pasiryžusios ir apsišarvavusios kantrybe viską ištverti, ką reikės.

Ką apie jūsų grupę mano tėvai, vaikinai?

Justė: Nei tėvai, nei vaikinas neprieštaravo dėl šios mano veiklos. Jiems svarbiausia, kad man patinka tai, ką darau, ir esu laiminga.

Limantė: Kiek žinau, vaikinus turi tik Justė ir Kamilė, todėl daugeliui mūsų šiuo atveju paprasčiau, nes vaikinų dėmesio sulaukiame tikrai nemažai, o tėvai visada palaiko.


Grupės narė Vaida. Asmeninio archyvo nuotr.

Kur jau teko koncertuoti? Kokie koncertų planai ateičiai?

Limantė: Pirmasis „Show Ladies“ pasirodymas įvyko Valentino dieną. Dovanojome programą, kurioje taip pat pasirodė „Šok su Manimi“ dalyvių pora, „TV pagalbos“ žvaigždė Sandra Žutautiene ir profesionalus šokėjas, Europos čempionas Ernestas Monginas. Lotynų Amerikos šokiais džiugino mūsų treneris Augustinas Kazlauskas ir jo partnerė Gabrielė Jokubauskaitė, skambėjo saksofonų muzika. Vakaro metu atrodėme įspūdingai, todėl nepalikome abejingų. Atsirado net ir tokių, kurie priėjo, pagyrė.

Paulina: Visais mūsų pasirodymais rūpinasi vadovas. Nors dar tik pradėjome oficialią savo veiklą, tačiau jau turime kelis koncertus, kuriuose ne tik parodysime savo programą, tačiau ir atliksime asistenčių darbą.


Grupės narė Kamilė. Asmeninio archyvo nuotr.

Ar nuo grupės veiklos nenukentės jūsų mokslai?

Dovilė: Nors po mokyklos beveik iškart skubame i salę treniruotis ir joje praleidžiame ne vieną valandą, tačiau mokslų neapleidžiame. Sakoma, kad kai labai nori – viskas įmanoma. Be to, „Show Ladies“ vadovai nusiteikę draugiškai, todėl repeticijų grafikus galime susiderinti taip, kaip pačioms patogu.

Justė: Mano gyvenimas verda beprotišku tempu. Studijos, treniruotės, darbas. Tačiau taip gyventi man patinka – jaučiu, kad gyvenu. Jei tektų sėdėti namuose tarp keturių sienų be jokios veiklos, turbūt greitai apimtų depresija. Dabar yra puikus metas, kai galiu save realizuoti.


Grupė „Show Ladies“. Asmeninio archyvo nuotr.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis