Be tabu: sensacija tapusio aktoriaus prisipažinimas apie nekaltybės praradimą nustebino(APKLAUSA)

Praėjusios vasaros sensacija tapęs filmas „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“ žaibiškai išpopuliarino ir pagrindinio vaidmens atlikėją Anselą Elgortą. 20-metis tapo merginų numylėtiniu ir nuo pat filmo premjeros ramiai negali vaikščioti gatvėmis – visur tyko su juo įsiamžinti ir šalia žvaigždės pabūti trokštančios gerbėjos.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Tačiau karštuolio širdis – jau seniai nebelaisva. Anselas draugauja su mokyklos laikų simpatija balerina Violetta Komyshan, tiesa, pora buvo trumpam išsiskyrusi praėjusių metų rugpjūtį.


Vida Press nuotr.

Ką tik pasirodžiusiame interviu žurnalui „Elle“ Anselas atviravo apie savo asmeninį gyvenimą neslėpdamas net tokio fakto, kaip nekaltybės praradimas. Pasirodo, aktorius su nekaltybe atsisveikino itin ankstyvame amžiuje – jam tebuvo 14. „Nei aš, nei toji mergina nežinojome, ką darome. Šiandien viską daryčiau kitaip, pradėčiau nuo apšvietimo. Tąkart viskas vyko ryškioje lempų šviesoje“, – atviravo aktorius. Tiesa, atsigauti po nevykusio pirmojo karto jam padėjo... bandymas dar kartą.


Vida Press nuotr.

Tačiau nemanykite, kad Anselas – mergišius, tik ir ieškantis progų permiegoti su kuo daugiau merginų. Jis teigia, kad yra ištikimas ir geriau jaučiasi turėdamas rimtą merginą ir ilgalaikius santykius. „Jeigu tau mergina patinka, intymūs santykiai tave tenkina, šalia jos gerai jautiesi, kodėl ji neturėtų tapti tavo mergina? Kam susitikinėti su daug merginų ir nuolat nusivilti bendravimu, kai gali laiką leisti su ta, kuri tau tikrai patinka?“ – samprotavo aktorius.


Vida Press nuotr.

Svajonių princu daugelio gerbėjų tituluojamas Anselas taip pat atskleidė, kokios merginos jam patinka. Paaiškėjo, kad Anselo trapios gėlelės nevilioja, jo akį patrauks aktyvi ir fiziškai stipri mergina. „Kai ateinu pasiimti merginos po treniruotės ir ji būna suprakaitavusi ir plaukus susirišusi į kuodą – nieko nėra seksualiau“, – atviravo Anselas. Neabejojame, kad jis galvoje turėjo savo merginą, su kuria susipažino garsiojoje Niujorko „LaGuardia“ menų mokykloje.


Vida Press nuotr.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis