„Facebook“ sensacija: komiška panevėžietės „makiažo pamokėlė“ tapo hitu(VIDEO)

Internete tikrai nesunku rasti makiažo pamokėlių visiems gyvenimo atvejams. Merginos visame pasaulyje bando tapti „YouTube“ grožio guru ir siekia, kad jų patarimų klausytų milijonai.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

NORĖTUM TAPTI PANELĖS HEROJE? SIŲSK TRUMPĄ LAIŠKĄ APIE SAVE vytaute@panele.lt

Tačiau kartais merginos makiažu susižavi šiek tiek per anksti ir pradeda naudoti jo daug daugiau nei iš tikrųjų reikia. Tikriausiai bent kartą gyvenime matėte dažniausiai sutinkamą makiažo klaidą „oranžinis veidas ir baltas kaklas“ arba itin ryškius kampuotus antakius...


Asmeninio archyvo nuotr.

Panevėžietė moksleivė Austėja Caikinaitė (15 m.) taip pat pastebi, kaip bendraamžės dažosi eidamos į mokyklą ir, jos manymu, Lietuvos moksleivės besigražindamos persistengia.

Humoristiniais vaizdo klipais savo „Facebook“ paskyroje besidalinanti ir tūkstančių peržiūrų sulaukianti Austėja nusprendė pademonstruoti, kaip iš šalies atrodo netinkamai makiažą naudojančios moksleivės. „Šiame vaizdo klipe parodijavau mokyklinio amžiaus merginas, kurios į mokslus eina kaip į teatrą ar restoraną, pasidariusios toli ne patį geriausią makiažą. Dažniausia klaida – veidas oranžinis, o kaklas baltas“, – apie savo vaizdo įrašą panele.lt pasakojo Austėja. „Vaizdo klipu norėjau pasakyt, kad taip elgtis yra labai kvaila, ir tokios merginos iš šalies atrodo juokingai. Anksčiau pati dažydavausi blakstienas, o dabar pati pažiūrėjus savo klipą nusprendžiau, kad makiažui dar per anksti“.

Beveik 10000 „Facebook“ sekėjų turinčios Austėjos makiažo „pamokėlę“ peržiūrėjo daugiau nei 300000 „Facebook“ vartotojų. „Manau, kad daugelis žmonių pritaria mano pareiškimui“, – taip savo populiarumo paslaptį paaiškina pati Austėja.

Įvertink Austėjos humorą ir tu!


Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis