Lieknėjimo dienoraštis: 3 dydžiais mažesnis sijonas!

Beatrisa ir toliau dalinasi savo lieknėjimo dienoraščiu su panele.lt skaitytojomis. Pirmąjį jos įrašą rasi čia.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Sveikos, merginos, sveikinu visas su atėjusiu pagaliau pavasariu. Man asmeniškai pavasaris labai patinka, patinka stebėti bundančią gamtą, stebėti medžius, kai jie pradeda žaliuoti ir jausti tą gaivų šviežią orą, už lango girdėti paukštelius. Tiesiog pasaka! Be to, juk atėjus pavasariui iki vasaros lieka laukti tik trys mėnesiai ir tuomet, manau, daugelis mūsų galėsime džiaugtis, kad iki vasaros netinginiavome ir dėl savęs stengėmės. O visoms toms, kurioms dar trūko mažo spyrio kažką pradėti, garsiai sakau, kad nugalėti blogus įpročius galima šiandien, o ne rytoj.

Aš tvirtai apsisprendžiau: iki vasaros turiu dar numesti apie 12 kg, tai po 4 kg per mėnesį. Manau, tai tikrai įmanoma, nors ir šį mėnesį nukrito kiek mažiau, deja, tik 3,2 kg. Bet galiu pasidžiaugti, jog mano apimtys per mėnesį sumažėjo net 29,5 cm!

Matuojuosi kas mėnesį, deja, pradėjau tik nuo vasario ir šiuo metu per mėnesį apimtys sumažėjo taip: ranka – 2 cm, krūtinė – 3 cm, po krūtine – 5 cm, liemuo – 5 cm, pilvas – 6 cm, klubai – 4 cm, šlaunis — 3 cm, blauzda – 1,5 cm. Visoms rekomenduoju matuotis apimtis, nes kartais atrodo, jog svoris stovi vietoje, bet apimtys mažėja. Dar toli iki idealių apimčių, bet mažais žingsneliais judu savo tikslo link. Jau turiu ir 3 dydžiais mažesnį sijoną, jį pamatysite nuotraukoje.

Kai kurios merginos manęs klausia, ką aš valgau ir kokia mano mityba. Deja, manau, jog nereikia Jums visoms valgyti tą patį, ką ir aš. Mano rekomendacija – kasdien turi būti trys pagrindiniai patiekalai (t.y. pusryčiai, jų niekuomet nepraleiskite, pietūs, jie taip pat labai svarbūs, vakarienė, ir jos jos pamiršti nevalia), taip pat turi būti du ar trys užkandžiai. Po sporto reikia valgyti baltymų turintį maistą, man asmeniškai patinka liesa varškė, jei kuri nemėgstate jos, galite pabandyti pasiskaninti liesu jogurtu. Baltymai reikalingi jūsų raumenims, kad po treniruotės jie gautų maisto medžiagų. Aš rytais visuomet suvalgau sumuštinį (ant „duoniuko“) su lašiša ir avokadu, ar Mocarelos sūriu ir avokadu, pusryčiaudama niekuomet negurkšnoju vandens ar arbatos, visuomet po pusryčių palaukiu bent 30-40 min ir tuomet pasilepinu kava su liesu pienu.

Pirmasis užkandis mano būna 10 val. ir tai dažniausiai būna liesas jogurtas (mažas indelis). Pietums dažniausiai renkuosi vištieną ar žuvį, virtą garuose su šviežiomis daržovėmis, kitam užkandžiui dažniausiai tinka obuolys ar koks kitas vaisius. O vakarienei prieš treniruotę renkuosi kažką lengvo: salotos su tunu, daržovės ar kas kito, kas tik šauna į galvą. Niekuomet nesistengiu badauti, taip, mano porcijos maisto nėra didelės, bet valgydama dažnai ir mažomis porcijomis jaučiuosi soti ir neapsunkusi. Turbūt visos žinote tą jausmą, kai kažko suvalgote per daug ir jaučiatės apsunkusios, tuomet tiek nuotaika būna prasta, tiek pačios jaučiamės apsunkusios. To išvengsite, jei valgysite dažnai ir mažomis porcijomis.

Deja, vis dar turiu vieną problemą, tai  vanduo, niekaip neprisiverčiu jo išgerti apie 2 litrus. Žinau, jog organizmui vanduo labai būtinas ir reikalingas, tiesiog čia yra viena iš mano mažų problemų, su kuria nuolat kovoju. Ko tik nebandžiau: ir vandenį su vaisiais gardinau, ir skiedžiau su sultimia, ir ąsotį nusipirkau, kad skaniau būtų gert, deja, nepavyksta išgerti daugiau nei litro per dieną.

Šią savaitę sportavau šiek tiek mažiau, nes buvo mamos gimtadienis, dar teko į svečius važiuoti. Bet užtat labai didžiuojuosi savimi, nes šiandien ryte atsikėliau, apsirengiau, įsijungiau ausinuką ir išėjau į parką. Turbūt nepatikėsite, bet bėgau, taip, negaliu pasigirti, jog bėgau nesustodama, bet stengiausi bėgimą pakeisti greitu ėjimu. Deja, nenubėgau daug, bet pagaliau galiu užsidėti pliusiuką ir 3 km, manau, pirmam kartui – pats tas.

Praėjusią savaitę žadėjau jums kokią savo naują nuotrauką. Taigi, praėjo jau keturi mėnesiai nuo tada, kai pradėjau lieknėti, ir esu jau atsikračiusi 25kg. Jau pasiekiau 48,9 proc. savo tikslo, taigi jau esu beveik pusiaukelėje. Gal dėl to dabar ir krenta svoris šiek tiek lėčiau, tačiau tikiu, jog iki vasaros pasiekti savo tikslą pavyks. O visoms, kurios nusprendė prisidėti ir lieknėti, primenu, jog mane galite rasti „Facebook‘e“ Beatrisa Šalytė vardu, arba slaptoje merginų grupėje „Slaptas sulieknėjusios merginos dienoraštis“.


Asmeninio archyvo nuotr.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis