Išgirsk pirmoji: naujienos Arianos Grande gyvenime

Išskirtinį balso tembrą turinti dainininkė Ariana Grande – viena populiariausių šiandienos atlikėjų. Jos balsas dažnai vadinamas „angelišku“ ir prilyginamas scenos divai Mariah Carey.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Tiesa, jos kūryba dažnai priskiriama prie paauglių muzikos ir pati Ariana dėl dažnai dėvimų seksualių derinių ir itin jaunatviškos išvaizdos (dainininkei – 21 metai) vadinama „Lolita“. Tačiau dėl jos brandumo niekam nebekils abejonių, kai visi išgirs naujausią jos darbą, duetą kartu su norvegų muzikantu ir didžėjumi slapyvardžiu Cashmere Cat, kuris prisidėjo prie jos albumo „My Everything“. Dainoje, kurios pavadinimas – „Adore“, gerbėjai išgirs dar neatskleistas Arianos balso galimybes.

Ar tai reiškia, kad Arianos repertuare nebeliks ritmingų „lengvų“ dainų? Galbūt dainininkė bando atsikratyti „Lolitos“ šleifo? Paklausyk ir įvertink!

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis