Stiliaus klaida: netinkamai parinktas sijonas paryškino figūros trūkumus(FOTO)

Akivaizdžiai sulieknėjusi Demi Lovato, kaip ir bet kuri kita figūros pokyčiais besidžiaugianati mergina, demonstruoja sumažėjusias apimtis ir renkasi vis atviresnius derinius.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Antsvorio atsikračiusi Demi nebevengia pilvą atidengiančių palaidinių, aptemptų kelnių ir figūrą išryškinančių suknelių. Kiekviename interviu dainininkė pabrėžia, kad pagaliau nebesijaudina dėl figūros ir spaudimo būti lieknesnei, ir yra patenkinta savimi tokia, kokia yra dabar.


Vida Press nuotr.

Gerbėjai džiaugiasi Demi figūros pokyčiais, tačiau kritikams jos aprangos deriniai dažnai užkliūva. Štai neseniai viešumoje pasirodžiusi vilkinti aptemptą odinį sijoną Demi neišvengė kritikos. Dainininkės aprangos pasirinkimą peikiantys tikina, jog šis sijonas darko Demi figūrą ir pabrėžia trūkumus bei apvalumus. Oda – kaprizingas audinys, išryškinantis visus linkius, todėl net ir normalaus sudėjimo merginos vilkėdamos aptemptus odinius drabužius atrodo vizualiai stambesnės.


Vida Press nuotr.

Kiek neįprastas sijono skeltukas priekyje išryškino šlaunis, o itin aptempiantis odinis audinys pabrėžė pilvuką, kurio po laisvesniais ar tinkamesnio kirpimo drabužiais net nepastebėtume. 


Vida Press nuotr.

O kaip manai tu, ar be reikalo kritikai peikia Demi aprangą? Pasidalink nuomone komentaruose!

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis