Kaip lengviausia išgąsdinti Simoną Milinytę, Dianą Martinėlę ir kitas žvaigždes?

Kuri garsenybė derba iš siaubo pamačiusi vorą, o kurią purto isterija, išvydus baltą daktaro chalatą? Žvaigždės atskleidžia, ko labiausiai bijo.

Floristas ir visuomenės veikėjas MANTAS PETRUŠKEVIČIUS
“Nemėgstu, šlykščiuosi ir paniški bijau pelių bei žiurkių. Visi tie graužikai yra tragedija. Neįsivaizduoju, kaip gali gyventi tie žmonės, kurių namuose veisiasi pelės. (O jei draugai tau mielą žiurkėną įteiktų su narveliu dovanų?) Neštųsi narvelį pas save namo, vienareikšmiškai. Man net garsusis filmukas “La troškinys”, kuriame virėjavo žiurkėnas, kėlė šleikštulį.”

Kauno ponia DIANA MARTINĖLĖ
“Negalėčiau ramiai miegoti ar valgyti kambaryje, jei žinočiau, kad jame vaikštinėja voras. Vos pamačiusi puolu tą baisybę naikinti, kol dar nenumiriau iš siaubo. Jei voras ant stalo eina, pritrėškiu knyga, jei ant grindų – sutrypiu, jei kur mažiau pasiekiamoje vietoje, šluota prispaudžiu. Į vorų ir kitų bjaurybių knibždančias džiungles egzotiškuose kraštuose manęs irgi niekas nė už pinigus neįviliotų. (Žmonės sako, kad vorai laimę neša.) Ačiū, bet man ir be vorų laimės pakanka.”

Dainininkė SIMONA MILINYTĖ
“Vengiu progų, kai daktarams tenka duoti kraujo. Vaikystėje nuo mano klyksmo skiepijantis dužo ligoninių stiklai, dabar pasitenkinu panika, stengiuosi nežiūrėti į procedūrą ir liepiu sau galvoti apie kažką kito, jei tik pasiseka. Ilgą laiką maniau, kad tai adatų baimė, bet dabar supratau, kad labiau už dūrį bijau patirti skausmą.”

ZIP FM didžėjus ir laidų vedėjas JONAS NAINYS
“Bijau aukščio. Kai su draugais
linksminomės pramogų parke, kur reikia įveikti trąsas medžiuose, aš
vaikiškame lygyje ėmiau panikuoti ir nusileidau žemyn, nusprendęs, kad
ekstremalumo pakaks. Aišku, privalau kovoti su savo siaubais. Jau du
kartus spėjau šokti su parašiutu. Pirmą dieną po šuolio jaučiuosi viską
įveikęs, bet po kelių dienų vėl grįžta baimė. Matyt reikės sau susikurti
dar didesnių išbandymų.”

Balerina KRISTINA TARASEVIČIŪTĖ
“Labai bijau plastmasinių manekenų, kurie stovi parduotuvėse. Stengiuosi juos apeiti dideliu lanku. Šitos plastikinės baidyklės, nesvarbu, ar nuogos, ar aprengtos puošniomis suknelėmis, verčia jaustis nejaukiai. Lyg kas mane patyliukais stebėtų.”

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis